Viimased kommentaarid

Vastasin küsimustikule, kuid ühtin eelnevalt avaldatud kommentaaridega, et küsimustik on nadi. Lisaks leian, et on keeruline nende küsimuste ja valikvastuste põhjal järeldusi teha ning seoseid luua, seda enam et küsimustik on ülesehitatud kogetule/harjumustele, kuid see mis ajendaks kedagi reisima on küsimustikus üsna põgusalt küsitud... Valikvastused võiksid ka mitmekesisemad olla.

PS. Töö- ja puhkusereisi ühildamine on tänapäeval üsna aktuaalne teema ja iseenesest saaks seda ka eraldi alam-pealkirjana diplomitöös analüüsida - uus motiiv?!

Edu kirjutamisel

Kui tegemist on ühe piletiga, siis peaksid selle alguspunktist sihtkohani registreerida saama (pakun, et ka üks maksmine). Kui 2 eraldi piletit, siis pead suure tõenäosusega ratta vahepeal välja võtma ning seega maksad kahes osas.

Igaljuhul, võta lennufirmaga ühendust.

EA nõuded jalgratta transportimisele on järgmised: * lubatud on vaid mootorita jalgrattad * neid transporditakse vaid registreeritud pagasina ning nende eest võetakse eraldi tasu * käepidemed peavad olema pööratud jalgratta telje suhtes paralleelselt * pedaalid peavad olema eemaldatud või pööratud raami suunas * rattad peavad olema eemaldatud ja/või kindlalt raami külge kinnitatud * jalgratas peab olema pakitud spetsiaalsesse tugevdatud kotti või pappkasti.

Eks ta paras kihutamine tuleb, kui soovid 14 päevaga 3 riiki läbida. Kui vähegi on tahtmist, soovitan ööbusse või hilisõhtuseid/varahommikusi lende võtte, et päeval linna nautida või mis iganes selles kohas plaanis teha on. Nt, päev 5, Hoi An - Hue, mäletamistmööda sai seda öösel edukalt bussiga sõita, aga 100% enam ei mäleta (LP on ka välja laenutatud hetkel...) 8 päev on ka põhimõtteliselt bussis sõit, aga peaksite vististi ujuvate turgudeni jõudma. See oli lahe küll. Aja kokkuhoiu mõttes, võid Angkori peale 1 päeva jätta, mitte 2, nagu pakutud ajakavas. Kui jõuad enne kella 6, päikesetõusu ajaks kohale ning lahkud 17 paiku õhtul, usun, et jõuad päris palju vaadata. Kambodžas soovitan tegelikult minna ka Sihnoukville, kus mõned eestlased gostiinitsa püsti pannud (see teema vist siin ka eelnevalt üleval olnud, kasuta otsingumootorit) - tegemist on laheda linnaga, kus pikk-pikk ja mõnus rannajoon lebotamiseks. Väike hingetõmme kuluks sellise tempo juures vast äragi. Laose kohta ei oska miskit kosta, sest jätsin isegi ajapuuduse tõttu selle järgmiseks korraks. Äää kiirusta, võta aega reisi nautimiseks.

Head reisi!

Condor pakub Frankfurt-San Jose (Costa Rica)-Frankfurt pileteid hetkel kuskil 680€ kanti (5.-24.12). Sinna Tallinn-Frankfurt-Tallinn paar tuhat otsa ja kokku kuskil 13 tuhat piletitele. San Josest saad Granadasse Nicaraguasse u 10 tunnise (täpselt ei mäleta) bussisõiduga. Martinairiga tuli Amsterdam-San Jose-Amsterdam kuskil 780€. Lisama peab veel Tallinn-Amsterdami ja v.v. osa. Otsi veidi, küll leiad sobiva variandi.