trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tore su tegemistest ikka kuulda Andres! Ole's vapper seal! :-)

Lendasin jaanuaris ning tulemus oli see, et arvutikott ei olnud lubatud, kuna eksisteeris juba 1 käsipagas. Algsest kontrollist sain iluti läbi ja kõik korras, kuid lennukile minnes kutsuti tagasi ning teatati, et selline asi ei tule mitte kõne allagi ning kui tahan lennule pääseda, pean oma koti põhipagasiks andma ning boonusena premeeriti mind u 30 EUR trahviga! Super! Ning see ka tõsi, et nüüdsest kaaluvad nad ka käsipagasit!

Möödunud aastal oli augusti lõpus EA-l soodukas.

Minul oli käsipagasis arvutikott ning väike kohver. Lubatud ning ilma probleemideta.

Granadas päris ujuda ei saa, aga u 40 min autosõitu nagu eelnevalt ka mainisin ning saabki suurepäraseid randu ning ujumist nautida - niisiis kindlasti kannatab! Ise käisin möödunud nädalal Almunecaris juba ujumas ära. :)

Kindlasti kannatab! Käisin 8. veebruaril nüüd juba ujumas - küll aga natuke rohkem all pool ehk siis Almunecar´is ning polnud hullu midagi :)

Siin Granadas on küllaga nii ajaloolisi kui ka muidu vaatamisi. Avastamist vääriv koht! Lähim rand u 40 min ning Sierra Nevada on u 30 min autosõitu. :)

Ei ole minagi sellest pisikust pääsenud :) Miskit pärast on nii kujunenud, et olen nõus kõigest muust tühjast-tähjast loobuma, et saaks vaid käia ning vaadata. Ja see kõik on seda väärt! Sellistel hetkeldel muutuvad kõik ülejäänud asjad suht teisejärguliseks. Minu jaoks ei ole võrreldavadki võimalused, et kas lähen reisile või`s ostan kuhjaga riideid vms, mis tegelikult ju meil kõik olemas on. See oleks lihtsalt mingi materiaalne väärtus. Ja juba tavapäraseks on kujunenud, et igapäevaste uurimiste alla käivad ka reisid ning maksumused. Tavaliselt on ikka nii olnud, et reisilt saabudes olen juba samal päeva uut plaanimas, kuna elevus ning ootus uue ees on liiga suur :) Reisimise pisik on vist põhjatu.

Muidugi võid pileti juba eelnevalt ära osta ning nii saad veel paar poundi odavamalt ka :) Terravisioniga minnes ei loe, mis kellasele bussile sa pileti eelnevalt ära ostad - peaasi, et sõit toimuks selle kuupäeva sees, millele pilet ostetud on (olenemata sellest, et ostad pileti muidugi mingi kindla kellaajaga*) Siit saad juba ise edasi piiluda: http://www.terravision.it/london.html

Päikest*