trip-krainetrip-ukraine-dark

tervik

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Vabandust, kogu minu kommentaar oli mõeldud kehva naljana, kuigi mingi tõetera on seal sees. Mina igatahes olen palju kuulnud inimesi ütlemas, et Eestis on nii nõme, läheks ära välismaale. Ja et eestlased on väiklased, kadedad, kinnised jne. Kui võib juhtuda, et võõrsil elades avastad, et välismaalaste iseloomul, käitumisel ja elustiilil võivad olla mingid muud puudused. Ning siis võib juhtuda, et avastad, et eestlased ongi kõige lahedamad, sest nendega sul on ühine minevik ja sa mõistad teineteist poolelt sõnalt. See kõik on muidugi üldistus ja iga inimene on erinev jne.

Minu arvates on Austraalias lihtsam keskkond ajutiselt elamiseks seetõttu, et alla 30aastased saavad tööviisa ja legaalselt töötada. Mujal see nii lihtsalt ei lähe. Samuti nagu sa juba mainisid - lihttööline teenib rohkem kui Eestis näiteks tippspetsialist. Elu on ilus.

Austraalia on fantastiline maa, läheks iga kell sinna tagasi turismireisile. Eestis ma ei teeni nii palju, et saaks seda endale lubada. Lihtsalt ma ei tahaks seal püsivalt elada, sest ma ei saa seal teha seda tööd, mis mulle meeldib ja ma ei saa sinna kaasa võtta inimesi, keda ma tahaks enda ümber näha ja mulle meeldib Eesti jälk külm talv ja valged ööd suvel.

Minu arvates pea-saarel pole mõtet olla. Kähku ära mooda väikesaari tuuritama. Kahjuks ma peast ei mäleta, millistel on rohkem lastele huvitavaid atraktsioone, ilmselt olid vähe suuremad väikesaared. Lapsevaenulik ei ole kusagil, aga igav võib hakata. Kaugematele saartele minnakse lennukiga, väiksematele paadiga.

Eestlased olid nõmadad. Läksin Austraaliasse elama. Möödus paar aastat, tulin tagasi -> eestlased on toredad.

Haiguste ravi. Kontrollitud.

Muide - suur osa neist, kes läksid Austraaliasse elama, sel põhjusel, et Eestis on nõme, leidsid, et seal on veel nõmedam. Kui inimene ei oska eluga rahul olla siin, siis suure tõenäosusega ei oska ta seda ka võõrsil. Et sellest aru saada, tuleb omal nahal järgi proovida. Austraalia on väga lihtne keskkond proovimiseks.

Ma ei viitsinud lõpuni lugeda, aga hakkas silma, et hind on liiga madal. Tavaliselt küsitakse nädala eest sellist hinda nagu too tüüp kuu aja eest.