trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Plaanin umbes sama asja novembris, ainult et lendan Malaisiast Melbourne'i. Eriti meeldib see mõte, et saab paar päeva Kuala Lumpuris veeta. Vaatasin, et tagasi see lend Kuala Lumpurist tuleb nii, et öö tuleb Stanstedi lennujaamas sitsida või hotelli minna. On lennujaamas ööbimisega kellelgi kogemusi?

Nendest valikutest olen käinud Slovakkias ja Skandinaaviamaadest Rootsis. Slovakkiasse on vist kallim ja kindlasti tüütum kohale minna, aga odavam õpetaja võtta ja mäepilet peaks ka odavam olema. Skandinaavias on jälle paremini hooldatud mäed ja tõstukitesüsteem lollikindlam ja üldse, tundub kuidagi kindlam ja turvalisem, kohale minna on ka lihtsam ja soodsam. Alustasin ise suusatamist Rootsis, Ares ja seda julgen soovitada küll. Mäed pole liiga järsud ega laskumised liiga pikad. Austria on muidugi super, aga algaja nendest mägedest ilmselt täit võimalikku kaifi ei saa.. no võibolla saab ka, aga siiski arvan, et targem on enne lähemal harjutada.

Sellepärast oligi pühapäeval seal nii palju rahvast:P Käisin ka seal ja klõpsisin pilte, mõnus väike jalutuskäik oli. Tasuline parkimine on küll minu meelest nõmeduse tipp, kuskil mujal metsas ma ei tea, et nii oleks.

ikka jagan kogemusi:) reisipäevik on krevetisupp.blogspot.com

.. ostsin Mehhiko tänavaturult mingi junn-adapteri. Käisime lisaks Mehhikole veel Guatemalas ja Belizes, see pisike jublakas ajas asja ära küll. Maksime selle eest vist mingi 50 mehhiko raha.. pärast mõtlesime, et korralik gringo-hind sellise junni eest.

kas te seda kohalikku hullu ka nägite? nahkpükstes tüüp, kes mööda randa ringi käib, labidas või raudkang käes, sõimab ja kõigile kallale läheb?

väga väga ilusad pildid! käisin ise paar kuud tagasi samades kohtades, nii hea on läbi teise inimese kaamera ka neid kohti vaadata.