trip-krainetrip-ukraine-dark

Mango

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Minu mäletamist mööda vist oli küll nii, et kui pileti peal on kõik sihtkohad kirjas, siis pagas läheb otse viimasesse sihtkohta, kui sa just lennujaamas muud moodi ise ei ütle.

Mitu aastat viimasest kommentaarist möödas, aga ehk keegi oskab aidata praeguse olukorraga. Kuidas praegu Pärnus Riia lennujaama sõita oleks parim? Kui ma lendan teisipäeval ja lennujaamas peaks orienteeruvalt kell 9 olema, siis algne plaan oli Pärnust sõitma hakata kell 6 või natuke varem, aga ma muretsen just tipptunni pärast. Kas on mõttekam ringtee kaudu minna?

Tänud ette:)

Saime ka sinna hotelli 30,03 soodupakkumise, et äkki aitab teid ka www.tripadvisor.com :)

Äkki oskate siis niimoodi vastata, et kui Sharmist Kairosse lennureis on "ametliku" hinnaga alates 200USD, siis kui palju alla tingida võiks?:)

Kas kohalikud müüvad ekskursiooni päev Kairos ka lennureisina? Mis selle hind võiks umbes olla? Domina müüb ka, aga nagu ei taha nii palju raha(2x 210EUR) hakkama panna, eriti kui veel kahele vaja osta.

Kas kellelgi on kogemusi, kui kiiresti Olav kirjadele vastab? Kirjutasin juba mitu päeva tagasi, aga pole siiani vastust saanud.

Ma nagu ei mäleta kas mänguväljakuid oli, aga vabaõhujõusaale oli küll:)