trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

No tõesti, kui tiiger või leopard Sind vabas looduses ära sööb - tunnistan, et olen süüdi!

Usu, need loomad kardavad Sind märksa enam, kui Sina neid ja vabatahtlikult end pildistamiseks poseerima ei säti :) Lisaks, kui nad tahavad ilmtingimata maiustada on neil võimalik leida märksa kergem saak, kui inimene. Näiteks kanad, vabapidamisel oleva koduloomad jms.

Kui ei teinud nalja siis ... arvan, et tõenäosus kohata raftingut tehes krokodille on suhteliselt olematu. Iseasi on muidugi see, kui te krokodilli "farmis" püüate paadiga vette minna. Siis nad ilmselt söövad teid ära jah.

Tiigrid ja leopardid. http://www.tigertemplethailand.com/ - see on tiigrite pärast muretsemiseks :) http://en.wikipedia.org/wiki/Leopards - on leopardite pärast muretsemiseks :)

Mõlemad kaslased on hävimisohus liigid. Inimesed veedavad lausa kuid dzhunglites, et nendest vähemasti üht ainsamatki pilti saada ... Tee ise järeldused - kui suur võib olla tõenäosus neid vabas looduses üldse näha ning kui suur võib olla tõenäosus nende poolt ära söödud saada.

Dzhunglireisidel ei käi ainult vaprad inimesed, seal käivad seiklushimulised ja uudishimulikud inimesed :) Natuke "common sense" omada ei teeks paha ...

Lugesin just üht reisikirja, milles kirjutaja teatas, et kanuutaolist asja neile jõel sõudlemiseks ei antudki. Külamees pani kõik hoopis bambusest parve ehitama. See on krokodille arvestades palju ohtlikum kui paat. Krokodill teeb vaid amps-amps-amps ja parvekene läinud.

Kuigi mulle tundub, et seal kandis, kus teid plaanitakse kanuutaolise asjaga jõele sõitma viia, on krokodillidel suht ebamugav vees elada. Kärestikulised paigad jões ja kiirelt voolav vesi võib vaesel krokul lihtsalt kõhu naha marraskile kraapida ja see neile ilmselt ei meeldi. (Oletan, et pidasid silmas raftingut?)

Muuseas, Tai põhjaosa on ohtlikult lähedal Myanmarile/Birmale ja Laosele, kas Sa selle peale oled mõelnud? Tühja neist tiigritest ja leopardidest aga vaat kurjad väikesed terroristid on hoopis teine teema ...

Birgit, Sa tegid ju selle teemaga nalja, eks ...? :)