trip-krainetrip-ukraine-dark

mrkaarel

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
 

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

akak, äraantavale pagasile paistab kehtivat ainult järgnev mõõdangute piirang: “For health and safety reasons Ryanair does not accept for carriage any individual item exceeding 32 kilos or with combined dimensions of more than 81cms (height), 119cms (width) and 119cms (depth). This weight limit does not apply to mobility equipment.”

akak, viimati Ryanairiga lennates üllatas, et need mõõtekastid olid suuremad, kui ma varasemast mäletasin – 50l üsna täis seljakott õnnestus kenasti sisse ära pigistada. Kui tahad kindel olla ja on võimalust, siis saad oma seljakotiga enne väljalendu lennujaamast läbi käia ja check-in kassade juures järgi proovida.

marti384, praegu läheks laevaga Stocki mõnevõrra kallimaks ja tekiks isegi rohkem passimist, kuna ajad ei jookse hästi kokku. Aga tegelikult on seal kajutikohad parema hinnaga, kui ma varasemast mäletasin, jätan tulevikuks variandi meelde, aitäh.

Ilma pagasita reis, online check-in on 78EEK iga lennu pealt; maksekäsitlemine on sõltumata valitud makseviisist 156EEK iga edasi-tagasi lennupealt - kokku võeti kaardilt 1186EEK. Riia saab viimasel hetkel juurde vaadata - kas Eurolines või õnnestub üldse mõne sõbraga sinnapoole saada.

Mhmh, olemas. Võid igal hetkel oma tasuta õlle välja nõutada, ma seda küll ei lootnud, et lausa nii hästi läheb.

Ausõna, ma veel eile vaatasin Ryanairist üle Rootsi lendu ka, peab olema täna tulnud pakkumine :) Igatahes, suur-suur tänu sulle, see kukkus küll praegu väga kenasti välja!

Tänud, karlis10, see airBaltic oli endal ka üks odavamaid variante. Aga easyJeti poolt ärahellitatuna ei ole siiamaani kaotanud lootust, et äkki saab kuidagi alla 3000.- ka käidud.

Reisiaeg on 17.-19. juuli, umbes päevakese võivad algus ja lõpp kõikuda ka. Seni on soodsaimad leitud pakkumised kas airBaltic Riiast (207€ + Riiga saamine) või Lufthansa Helsingist (237€ + Helsingisse saamine). Kas äkki kellelgi on oma kogemusest ideid pakkuda, mis suunast veel võiks rünnata (mõni teine Saksamaa linn, millel on hea ühendus Berliiniga?) või on praegusel hetkel kahtlane midagi odavamat kokku saada? Hea hinna korral sobivad otste kokkuajamiseks ka lennujaamaööbimised; rahakott on väga õhuke. Aitäh.

See jäi paar päeva tagasi silma, 430€ algusega Saksamaalt: http://www.globotur.de/Docs/ofertas_deu.pdf

Üle ookeani lennul pakuti klappe tasuta, aga kui sul endal midagi olemas on, siis võta kaasa, kindlasti mugavamad. Ekraanid olid personaalsed.

Veebruari viimane nädal oli küll täiesti kena ja kuiv, kahel korral ehk umbes 5-minutiline hoovihmahoog. Käidud sai nii idas kui läänes, lõunakallast ei oska kommenteerida :)

Ma olen üsna kindel, et see oli just firstchoice leht, mis andis eelmine aasta maksmise kandis vea, kuna mul oli aadressis täpitähti.. Proovi täpid ära jätta ja vaata, kas asi paraneb

Kasutasin möödunud kevadel ja jah, kõik toimiski täpselt nii: maksin üle interneti ära ja lennujaamast sain kõik vajalikud piletid, mugav ja täiesti üllatusevaba.

Noh, et ots lahti teha, siis charterflights.co.uk pakub võimaluse lennata Londonist Gatwickist Brasiiliasse Natali alates £381 (maksud sees) ehk siis umbes täpselt 8000 EEKi eest. Ja loodan, et keegi teeks nüüd selle hinna maha ja pakuks midagi röögatult odavamat :)