jaak82

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Bremenis on suur outletide piirkond: Ochtum Park Outlet Center. google maps: http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=53.028949,8.803879&spn=0.005046,0.013937&z=17&vpsrc=6 Isegi shoppamisvõõrastel meesterahvastel läks seal ca 4-5 t. aega. Lisaks on suhteliselt lähedal suur Toys "R" Us kaubamaja, kui peaks laste asjade vastu huvi olema

Rmk Kilingi-Nõmme maja oli lahe. Hind on kah täiesti mõistlik.

Rahvusvaheliste reiside puhul, pigem Eurolines ja Ecolines. Pärnusse Eurolines 23:40. Ecolines läheb mõlemas suunas kl 19.00.

Alles eile toimis ja minu rõõmsaks üllatuseks ka visa deebetkaardina so. ei pea maksma krediitkaardi eest võetavat tasu. Bronni tegin ca kl 15.00. Põnevaks tegi küll asja see, et esimene kord tuli miskine "põnev" teade ette ja nii higistasin 10 minutit enne, kui kinnitus maili peale tuli.

minge kõndige ringi - kui enne käinud ei ole, ilus on. Hotellist usutavasti saate ka mingisuguse kaardi, kus vaatamisväärsused peal.

Tegemist on siiski "tava" bussiliiniga, kellaajast ja hinnastki võib seda juba järeldada... Kusjuures luksbussi piletihind võrreldes tavalisega (+ 75 eek) on seda täiesti väärt - omal nahal kogetud.

aga seekord jääb ära, kuna kuupäevad ei sobi hästi. Paar nädalat tagasi olid veel Airbalticul täiesti mõistlikud piletihinnad - odavamad kui kuidagi maismaavahenditega kombineerides. Ööbimiseks oleks plaaninud telkimise. Ja eelarveks ümmarguselt 10k, arvestades, et siis peaks veel olema nö. tagavararaha.

Ei kujuta hästi ette, et matkabussi võiks panna veel rohkem inimesi kui seal kohti on. Arvan, et riskida ei tasu, kuigi ka meid keegi ei kontrollinud.