trip-krainetrip-ukraine-dark

ganges

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
16 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ja koos lennupiletitega saab AirAsia kodulehelt LCCT-Sentrali pileti 6.50 RM.

Kuala Lumpuris on kaks lennuterminali - põhiline KLIA ja odavlendudele LCCT. Kasutavad samu radu, aga ühest teise on mingi 20 km. 2 päeva lennujaamas passimist pole vist liiga tark idee, aga kui tahad LCCT kõrval head öömaja, siis http://tunehotels.com/ avab seal kohe hotelli. Ma usun, et tasuks ikka linna öömaja otsida. Mõlemast terminalist on linnaga hea ühendus olemas. Sentralisse saab KLIAst rongiga (35RM), Sentrali ja LCCT vahel käib iga poole tunni tagant buss (9RM). Mingi hostelivoodi võib Hiinalinnas juba 15RM leida, aga ega see väga kena pole. Ise ööbisin http://westoverlodge.com hostelis, mis pole küll nii peen koht kui pildid lubavad, aga asub ainult ühe LRT peatuse kaugusel Sentralist ja omanik on naljakas kah.

Toit pole liiga kallis - 10 RM eest saab korralikku kõhutäie juba. Kaardiga saab automaadist raha võtta ja päris mitmel pool maksta, KL on ikkagi suurlinn. Rahavahetuspunkte on ka piisavalt. Aga siit kaasa võtmine pole ka halb mõte.

Air Asiaga Kuala Lumpurisse ja sealt rongiga (http://www.ktmb.com.my/) Singapuri. Phnom Penhist tulles peab öö KL's veetma, sest ei jõua viimsele rongile.

Taid ei pruugi "on arrival" viisat anda kui sul 15 päeva jooksul toimuva äralennu piletit pole ette näidata. Nojah. Selle v6ib p6mst ise ka joonistada. Aga nad kontrollivad olemasolu ja kui pole, siis pead sealt ostma.

Mu meelest on see kastikesel klõpsamine just hea lahedus - saab ise valida kas loed algusest võid uutest postitustest. Vanemate teemade juures ju enam ei mäleta mis enne kirjutatud on. Aga see, et osaliselt loetud postitustega teema pealkiri ka hall on, ei ole kõige mugavam.

Neis kolmes nii-odavas-kui-vähegi-võimalik hotellis kus me peatusime olid kõigis adapterid olemas, sest hotelli telkudel ja külmikutel olid ka tavalised euro-otsad. Ja alati saab ka Araabi kirjeldatud meetodil asjad aetud.

Et siis mõlema aksepteeritud doktori kontaktid siit: http://www.immi.gov.au/contacts/overseas/e/estonia/panel-doctors.htm

ja Tõnismäel maksis kogu lõbu 380 krooni.

Aitäh pakkumast, Mai. See pildi- ja kaardirohke raamat on meil olemas.

Hea lehekülg tõesti, saab ülevaate kiirelt kätte. Ainult, et ei saa aru sealsest väitest: Kopsuröntgenit saavad teha vaid Austraalia saatkonna poolt akrediteeritud arstid. Eestis on selleks kaks arsti Tallinnas, millest reaalselt toimib vaid Viruplatsi arstikeskus.. Sai eelmise aasta lõpul Tõnismäe kliinikusse Dr Sirje Linntamile helistatud (Viruplatsi Dr Jaak Tälli telefon oli välja lülitatud), järgmisel päeval kohal käidud, röntgen tehtud ja täna anti viisa välja. Töötab küll.