Ester

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
9 postitust
19 kommentaari

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Meie seltskond seisab ka hetkel probleemi ees. Esmaspäeval peaks reis algama aga meie lennubroneeringud, mis ta meile saatis on tühistatud. Telefonile Gerli ka enam ei vasta. Ei teaga kuidas käituda.

Suure nurumise peale saadab mingid broneeringud, mis hiljem ära tühistatakse.

Tere. Minul selline mure, et tühistasin broneeringu Las Vegases (kuna reisplaanid muutusid) - läbi booking.com'i ja vastus tuli, et tühistamine on tasuta. Ka broneeringut tehes oli kirjas, et tühistamine on tasuta 1 päev ennem saabumist. Mul oleks veel nädal aega tasuta tühistamist teha aga praegu on kogu summa kontolt broneeritud (4 öö eest). See summa ei ole mitte väike. Kirjutasin nii booking.com'ile kui ka hotelli, hetkel vastust ei ole kummaltki. Muretsen, et vaikus jääbki kestma ja raha võetaksegi minu kontolt maha. Oskab keegi nõu anda või on keegi sarnases situatsioonis olnud? Enda meelest ei ole midagi valesti teinud. Veel - broneeringut tehes võeti ka kohe ühe öö eest raha maha - võeti raha maha, mitte ei ole broneeringut peal.

Mina just täna helistasin Bookinghouse.ee telefonile ja uurisin olukorda, kuna endal on broneering kolmapäevaks (21.04) ja muretsen siin juba eelolevalt, et kuidas käituda kui lennud ikka veel tühistatud selleks ajaks. Sain sealt sellise vastuse, et esmalt peaksin püüdma Estonian Airi kontakti leidma ja nemad pakuvad uued marsuudi muudatused, kui mulle ei sobi need või neil ei ole midagi pakkuda siis kästi uuesti ühendust võtma Bookinghousega ja nad lubasid tagasi maksta kogu raha va. teenustasu, mis on 200 krooni.

Ma arvan, et tegu ei ole mitte zoloogilistes terminites vaid küsija koomilises küsimuses. Kuidas küsija üldse elada julgeb, elamine on ju jube ohtlik asi iseenesest. Kuidas küll ületada Tallinnas sõiduteed nii, et ellu jääda ja kuidas üldse Eestist Austraaliasse jõuda, nii et ellu jääks. Kui lennuk hakkab alla kukkuma, siis kuidas peaks käituma, et ellu jääda.Need on sama koomilised küsimused.

Vabandan kui olen kriitline aga tõesti .... ole julge ja usu, ei ussid ega ämblikud ei hakka sind Austraalias taga ajama, kindlasti ei pea sa nende eest põgenema

Ups..... pidasin silmas, et odavates hostelites, ei pruugi privaatseid tubasi üldse olla, pesemise võimalus ikka on

Mis sa siis passid:( Ja kui sa lähed röntgenit tegema, ega nemad siis ka kohe Sinu pilte ära saada, koguvad ikka mingi portsu kokku ja siis postiga teele mingi aja tagant. mina tegin küll kohe pildid ära siis tuli saatkonnast teade, et vaja ka veel täis tervisekontroll teha, vere proovida ja pissi proov. tegin ka selle kohe ära aga siis tuli varsti ka saatkonnast hädakisa, et aeg hakkab ümber saama aga nemad pole minu dokumente saanud. Uurisin siis järgi arstilt, et millal minu dokumendid teele pandi, selgus, et alles nädal peale minu käiku. teatasin siis saatkonda, et millal teele läksid. Aga see minu kogemus on kaks aastat tagasi võibolla on nüüd muutunud.

Aga valigi siis netist mõni välja. Vaevalt, et kuskilt veel midagi odavamat 18 dollarist Sulle soovitada kellelgi on. Aga pane tähele, et paljud nii imeodavad majutused tähendavad seda, et toas on kas 6 või kaheksa voodit ja see ainult voodikoga hind. Privaatseid tubasid ikka nii odavalt ei saa. Ma ise olen seni kasutanud turismibüroode teenuseid aga see on küll SOS, tuleb ikka väga kirves.Nüüd endal sama tee varsti ees ja seekord teginbronnid ise netis ära. Kui reisbüroo tegi 5 ööd New Yorki hotelli pakumise üle 18 000 siis paneb ikka mõtlema küll ja ise otsima. Odavaid hostelle aga reisbürood ei vahenda, nii et tuleb ise sebida. Mina valisin New Yorkis Royal Park hosteli, seal oli ka privaatseid ruume ka ainult vannituba on jagamisel, paljudel odavatel motellidel neid ei olegi.Oleneb mida sa oluliseks pead, minu jaoks oli tähtis oma ette toanurgake ja mingigi pesemisvõimalus ning peamine asukoht keset linna. Edu otsingutel ja kuna lähed?