antep

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Jala on vist raskete kottidega raske minna.Mõtlesin ühistransporti. Kuskilt jäi silma, et nr 15a buss läheb, kuid ei ole kindel

Turkish Airlines lendab Riiast Istanbuli, soodne ja mugav , ise lendan alati sellega www. thy. com . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub tulevikus seda postitajal endal teha!

Olen viibinud 4 kuud Ida-Türgis vabatahtlikuna. Kultuuri shokki ikka kogen aeg ajalt aga üldiselt on h2sti seff olla nii erinevas kohas. Keskkond on ikka hoopis teine. Tegelen noorsoo projektidega ja üldiselt noortega. Vahest on v2simus peal ja tahaks oma emakeeles suhelda ja asju selgitada aga elab üle. Üldiselt peab olema suht tugev iseloom ja tahtmine kui vabatahtlikuks l2hed ja suht palju asju peab lihtsalt alla neelama. Aga üldiselt v2ga hea v6imalus ennast proovile panna.. Edu k6igile :)

sattusin türkki elama nimelt itta ja v6rreldes eestlastega inimesed on erinevad. on halbu ja h2id külgi. kui ytlen et olen eestist pakutakse kohe et olen venelane ja arvatavasti prostituut.. se on see halb külg inimestel pole piisavalt avar silmaring. Euroopa naisi teatakse kui "kergemeelseid" 6nneks haritud intelligentsed inimesed ei oma eelarvamusi.olen ümbritsetud nendega- mis on hea. siin puudub igasugune sosyal life. elatakse vaid perele tehakse k6ikke koos perega arutatakse k6ikke perega ja pere otsustab suht palju. ollakse kinni traditsioonides. s6bralikud igatahes aga vahest liiga palju. austatakse sügavalt vanemaid inimesi samas noori ei kohelda just austusega eriti koolides. inimesed on suht konservatiivsed aga samas leidub ka vabama m6ttemaailmaga inimesi.n2iteks lubab minu poisi vanemad nende juures elada ja veel samas toas.nad on moslemid muidugi aga vabameelsemad kui m6ned teised. samas siia tulles olen aru saanud ma ei suudaks siin kogu elu küll elada :)