Viimased kommentaarid

Kas keegi käis täna midagi rabamas ka Finnairi müügipunktist? Kui kreisid sabad tänavu on?

Suusabussid on tasuta. Tipptund on liftide avamisel ja viimaste allasõitude aegu. Kajastub nii liftijärjekordades kui ka teedel. Ise avastasime, et kui minna tsipa hiljem ja tulla veidi varem ära saab mõnusamalt. Selle ajaga jõuab nõrkemiseni suusatada.
Käisime autoga Mayrhofenist Hintertuxis, jäi bussigraafikute järgi planeerimine ära ja tee oli iseenesest huvitav sõita :)

Kizsteinhorni liustikul, Kaprunis, näitab, et enamus lifte töötab. Õrnalt sajab lund isegi.
http://www.kitzsteinhorn.at/aktuell/lifteInBetrieb.htm

Aga Hintertuxis arvan, et isegi parem seis. Tipptunde vältides, saab üsna rahulikult hakkama ma usun.

Mind huvitab, kas kindlustuse tegite piiri peal? Mis aegadel see putka seal lahti on? Plaanis nädalavahetusel minna, suht hilisel/öisel ajal piiri ülatada. Jutt käib siis Narva piirist.

Rongid hiinas on täiesti okeid. Endal kogemused hard sleeperis ja hard seatis. Miinus oli see, et lugemiseks ei olnud lisalampe. Keskkond oli puhas, suitsetati põhiliselt tamburis, harva mõni vanamees jalutas koni näpus keset vagunit. Turvaline tundus ka, st probleeme ei tekkinud. Alternatiivsed sleeperbus'id võisid olla tsipa odavamad ja piletid rohkem saadaval, kuid hard sleeper vagunis oli ikka rahulikum ja ruumikam. Soovitan mõlemaid variante proovida. Hiinas siselende harrastada on minumeelest igav ja kaasneb lõputuna tunduv lennujaamades passimine. Kuigi jah, mõni pikem ots õigustab ennast lennates, eriti, kui puudub otseühendus kahe linna vahel või aeg lükkab tagant.