keiu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
13 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Huvitav lugemine ja ilusad pildid. Järgmisel aastal kindel Burundisse minek, Rwanda katsun ka üle vaadata. Kohalikud tutvused õnneks sees Bujumburas, küll saab alles elamuse :)

Kolme kuu lugu jah Eesti passiga, muud kahjuks ei tea. Samas käisin ise edasi tagasi ja ma ei teagi kas nad päev-päevalt loevad seda kolme kuud aastas või ei. Praeguseks muidugi "viisa" tehtud. Nikoliciga ei muutu tegelikult midagi (ehk majandus paremaks, loota ju võib), Euroopa suhetes kindlasti mitte, ta juba käinud siin G20 ja Brüsselis asju arutamas. Nägin, et Eesti pressis oli kuidagi kummaliselt tema arvamust tõlgitud, et ELiga ei liitu “iga hinna eest”, aga tegelikult ta mõtles kindlasti, et ei raskendaks muid olusid peaasjalikult selleks, et saaks ELi uksest sisse. Ta kinnitab siin, et ELi tee on see millele ka tema keskendub. Eks neil Kosovoga omad lood (kultuurilistel ja ajaloolistel põhjustel), kus neil olulised ajaloolised serblased sellelt alalt pärit, aga kuna albaanlastel lihtsalt 3 korda rohkem lapsi, siis on nendest üle põlvkondade lihtsalt enamus saanud. ELiga liitumisega siin igasugused arvamused, noored kõik poolt loomulikult, mõned vanemad viskavad ka nalja, et nemad ainukesena pole ELis veel, mõni aga ei taha minna (ei teagi miks), aga suhteliselt kindel, et kui referendumiks läheb, siis tuleb JAH sealt (nagu Horvaatia oli nö vastu, aga kõik nüüd hakkamist täis ELi minekuga). Turistidesse ei suhtu keegi siin halvasti, siin Belgradis meil Foreign Visitors Club, sadu välismaalasi elavad ja töötavad siin ja on igavesti õnnelikud. Ma ei oska mingisugust lääne- ega turistivaenulikkust lausa ette kujutada.

Hetkel on 19, homme on 13, siis jälle 20. Selline olukord ongi, aga veebruar mäletamist mööda kõige külmem. Praegu pole palju sadanud, aga eks läheb hullemaks :) . . . !

ega neid asju ei saa nii vaadata, et mida maltalastelt nõutakse. tee inglise keele test ära ja proovi oma soovitud erialale. kui neile meie keskhariduse osaainetest ei piisa, siis soovitavad sulle Foundation Studies Course'i, mis eelneb su erialale ettevalmistusena ja mille eest raha ka küsitakse.