miizu1

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

To huviline: Kahjuks sealt blogist Vanuatut ei leidnud, küll aga palju muid põnevaid sihtohti!

Fidzil sai käidud aga 7 päeva jäi ilmselgelt väheseks...

Niimoodi lennanud ei ole aga ise käisime just hiljuti Cairns-Brisbane-Nadi-Brisbane-Cairns ja ühe inimese pilet oli 990 taala. Brisbanest peaks Nadi return olema 500 ringis muidu.

Sain ka kummalisel kombel viisa ilma kopsupildita kätte. Nüüd saan aru milles point :)

Huvitav ongi see, et taotluses mille täitsin (1150)ei olnud mitte ühtegi küsimust lapse kohta. Ei saa aru, miks siis üldse paberil pidi esitama? Ainus eripära oli, et pidin kinnitatud passikoopia kaasa panema. See on suht uus võimalus ka, vbl sellepärast segadust tekitav. Aga Karelli nagu ilma TRN nr asja pole, nagu aru saan?

To: phan001, ei ole siin issand jumal midagi :):) Karellist just selle Dr. Tälliga ma rääkisingi ja tema ütles ka, et kui laps siis võtke tema ka vastuvõtule kaasa, no aga ma ei lähe koos lapsega ja selle peale ei osanud Dr. midagi öelda, palus saatkonnast küsida! Et neil polevat enne keegi niimoodi viisat tahtnud...

Saatkonda helistada...good luck! Mina pole sinna pihta saanud, kogu aeg on automaatvastaja peal, isegi kui on office hours...imelik igatahes! Kuigi konkreetset vastus pole leidnud paberviisa esitamise korra kohta, panin selle siiski posti ja hakkan ootama mis edasi juhtub!!

Vbl keegi oskab vastata küsimusele, mis esitasin varem: Kui esitada WHM viisataotlus paberil (ülalpeetava lapse pärast)kas siis saadetakse TRN nr meilile ja kui see olemas siis kopsupilti tegema, või kuidas kord ette näeb? Kahjuks sellele küsimusele ei saanud ma vastust ka Karellist. Vbl kellegil on kogemusi paberil viisataotluse esitamisega?

Käisime ka 25.11-02.12 Sharmis selle lennuga. Samuti jäi silma sinna lenntes seltskond kes teistega ei arvestanud üldse. Toit oli ok ja teenindus ka ok. Pika inimesena oli muidugi 5 tundi kitsukeses vahes istumine piin aga elasime üle. Filmi oleks võinud jah näidata, see oli puudu. Aga üldiselt oli väga tore reis, niiet teinekordki Estouriga reisile!

Päris koledad lood ikka. Endal on sõit 25.11 Sharmi, no ma ei tea ju siis lükkub meie lend ka edasi...st kõik ajad lükkuvad ju edasi kui kord on hiljaks jäänud!!! Kes teab, kas ongi siis nii, et laup päeval kell 12 tuleb hotell tühjaks teha ja siis pühap hommikul kell 6.30 läheb alles lennuk? Et mis nagu vahepealse ajaga tehakse, kus asju hoida jne.