Diiler

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
32 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Natuke on asi segadust tekitav. Osad ütlevad, et mine lennujaamast välja Taximeter putka juurde ja osta pilet ning esita taximeter taksojuhile. Teised ütlevad, et mine lennujaamast välja ja istu taximeter taksosse ning saad niimoodi soodsamalt. Kas tegemist siis on samade taksodega, vaid ma pean ise otsustama, kas tahan putkasse maksta(pisut kallim) või maksan taksojuhile?

Taksod on kollase/punase kirjud Taximeter silt katusel?

VoA taotledes tuleb täita ankeet+anda passipilt, maksta 1000 kohalikku, näidata lennupiletid + pass?

Küsimus selline, et kui ei soovi sõita rolleriga, siis kuidas oleks mõtekas liikuda Patongi, Karoni, Kata beachi vahel? Kui tuk-tukiga, siis kui palju oleks normaalne maksta patongist kata beachi?

Kuidas on viimased kogemused Sky Traveliga?

Tänud. Kas keegi on käinud ka viimasel ajal, kuna nüüd on hotell läinud uue operaatori alla ning hotelli nimi on Ramada Plaza. Uus juht on lubanud suuri muutusi paremuse suunas.

Kuna endal nüüd plaan Sharmi minna 12.02, siis ootaks infot, kas olukord hotellis on nii halb, kui eelnevad kirjutanud on või on seal olukord paranenud?

Tänud vastuste eest.

Asub Valgamaal, Helme vallas, Tõrva linnast 5 km kaugusel. Vahetus läheduses asuvad Helme Koduloomuuseum ja kiriku varemed, samuti Helme koopad ja lossimägi. Tõrvas on kaks ilusat järve ujumiseks, Õhne jõgi, Emajõeni on 9 km.

Teenused:

  • Majutus: Kaks maja: 21 ja 23 kohta + lisavoodid ja kämpingud
  • Ürituste korraldamiseks kaks saali 30-le ja 50-le inimesele.
  • Kolm kämpingumaja, kokku 11 kohta
  • Puuküttega saun ja aurusaun
  • Jalgrattalaenutus
  • Telkimine, karavaniplats

http://www.majutusweb.ee/Majutus/et-EE/Udumae-Puhketalu.aspx

Vaata Nõmme Kõrtsu, neil on eraldi maja rendiks ka anda. www.Nommekorts.ee

Tänud, Aga kuidas on suitsu hinnaga?

Kuna kõik toidu hinnad on siin lahatud, siis küsiks palju maksab õlu, siider, viin ja suitsud praegu?

Kas vedada Eestist kaasa või osta sealt?

Tänud

Mis firma pakub 1600.- ? Selle võtaks kohe ära.

Endal ka plaan minna septembri lõpus Alicantesse. On keegi hiljuti käinud, mis hinnaga ja mis marsruudiga sinna ja tagasi saanud? Ise hoian TLN-Barcelona hindadel koguaeg silma peal. Sealt edasi plaaniks rendikaga edasi sõita.

Sadama lähedal, kesklinnas on väga odav ööbimiskoht Marine Hostel. Hinnad alates 15 eurot. http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Marine-Keskus.aspx

Vaata Katri külalistemaja, seal kolmene tuba 600 või siis üks kämpingukoht 150.- Lapsed : 0-5 eluaastani tasuta, 6-12 -50% Link: http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Katri-Kulalistemaja.aspx

Palangal kodumajutus töötab ideaalselt, aga Jurmalas ma seda ei märganud kui viimati käisin. Samas äkki teab keegi paremini

Ise olen oma Soome kliente majutanud tihti Rocca Al Mare hotellis ja siiani on kõik väga rahul olnud. Mai kuus peaks neil olema päris hea hinnaga pakkumisi(ööbid 3 ööd, maksad 2 ning veel palju soodustusi). Vaata http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Rocca-al-Mare-Hotell.aspx

Rocca al Mare Hotell on uus, privaatne ja stiilne kõigi mugavustega hotell otse mere ääres, kõigest 10 minuti autosõidu kaugusel kesklinnast. Läheduses on Eesti Vabaõhumuuseum, Tallinna Loomaaed, Saku Suurhall, Jäähall, Bowling, Tennisehall ja jalutus-,jooksu-, ratta ja rulluisu rajad. Hotellis on lisaks numbritubadele a la carte Restoran, Nõupidamisteruum, Tervisekeskus basseini, saunade ja massazhivanniga ning DaySpa.

Kui otsid kena looduskaunist kohta siis tasuks sul vaadata puhkekoht "Liidia" http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Peipsi-aarne-puhkekoht-LIIDIA.aspx või siis Kuremäe Hostelit. http://www.bed24.eu/Majutus/et-EE/Kuremae-Hostel.aspx

Täna avastasin, et pass kaotab aprillis kehtivuse. Kas see on probleemiks, kui tahan veebruaris minna Kanaaridele?

Tänan kiire vastuse eest.

Ei, eesti pakkujatel on ikka ainult 1 variant. Toas duss ja WC

Vaata www.Bed24.eu , seal üle 30 majutuskoha Riias. Leiad kindlasti meelepärase hinnaga majutuse ja online päringu tegemise võimalus.

siit leiad kindlasti endale soodsa majutuse. www.viesnica24.lv