sansaara

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
16 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas tisitpliini koolitusele on veel võimalik registreeruda või on rühmad juba täis?

Kui vee peal käija tõesti ei oska ning ibiza või mallorca vahelist meretee jäätumist (mis võimaldaks vee peal käija) ära oodata ei malda, siis minu soovitus oleks proovida mustlase pisaratega. Võta kolm tilka enne magamaminekut. See aitab. Vahepeal soovitaksin aga tutvuda eesti keele grammatikaga. Oma kirjatüki ette näitamisel saad kindlasti raamatupoes soodustust.

Teema huvitab mindki. Samas ei tahaks uskuda, et kõik mustad pätid on. Mõned neist on kindlasti liiderdajad ja kaabakad, sekka kindlasti mõned sahkerdajadki. Positiivse näitena tahaksin mainida kahte musta (vennad Bläk Pikeim Wait) Ida Soome lähistelt, kes 87ndal pätlusest loobusid ning asutasid Tagamõtteta Eestlasega Abiellumise Ühingu. Ilmselt on tegu selle grupeeringu liikmega. Karta pole sul vaja, ole õnnelik, et keegi sinuga kohe ja väga abielluda tahab sel kenal Soome kevadel.

Issand, sa näed ja sa ei mürista!!!

Hmm, põhimõtteliselt peaks sisse astumiseks ankeedi täitmisest piisama küll. Asi on nii, et kui täidad ühe ankeedi, siis saad bakalaureuse kraadi, kahe ankeedi täitmisel(kui on grammatiliselt veatu ja õigeks tähtajaks esitatud)saad juba magistrikraadi taskusse pista!!!! Kohale sõita pole küll kuhugile vaja, ma ise uuris asja:).

Mina kolisin Eestisse tagasi peale 3-aastast äraolekut. Eks aeg oli vahepeal oma töö teinud, viimasedki vallalised sõbrad-tuttavad olid selle aja jooksul abiellunud või lapsi juurde saanud, teise linna kolinud jne. Alguses oligi (lisaks kohutavale bussis sõitmise kultuurile) kõige raskem leppida sellega, et paljud kunagised kontaktid olid lihtsalt ´´´ära kadunud``. Eks see oli loomulikult ka minu oma viga, et ei osanud nende eemaloldud aastate jooksul tuttavatega kontakte hoida. Mis kaasmaalaste suhtumist puudutab, siis on arvamusi väga erinevaid - osade arvates oled kodumaa reetur, teised aga peavad välismaal elamise kogemusi huvitavateks jne. Eks kõik sõltub ikka sellest, kellega sa oma igapäevaelus lävid. Mina olen oma tagasinaasmise otsusega enamasti(...) rahul (hetkel):)). Eks kui kool ükskord läbi saab, tuleb taas maailma avastama minna:).

Kogemusi on positiivseid ja negatiivseid. Samamoodi nagu on ka kogemused eestlastega. Olen elanud nn türklase kommuunis, olnud 3 aastat (päriselus) koos türgi mehega ja suhtlen igapävaselt türklastega. Tavalised normaalsed inimesed on kõik.