rahutu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tead, frank, lolli juttu ei ole mõtet ajada (Lennujaamades on sellised võrksukad pudelite tarbeks. Hea oleks, kui kohver poleks pool tühi ehk asjad omapäi ei muudaks kohvris asukohti. Vigu tehakse reeglina hiljem asjade lisamisega, mil need jäävad kohvri pealispinnale).REEGLINA pakib reisija oma kohvri hotellitoas või viimases ööbimise kohas ennem lendu. Tihtipeale on ka kohver "pooltühi"... NB! Eestlaste loomus on kord selline, et kui midagi positiivset teistele soovitad, leidub alati keegi kes "poriga" sinu mõtted üle kallab. Head reisimist kõigile!

Ei loe siit välja kui palju Egiptusesse reisi negatiivselt kommenteeriad ise on sellel maal käinud - puhanud. Need sõnavõtud jätavad külmaks ja soovitan ka teistel samamoodi suhtuda, rahvas - reisige. Kas vähe või piisavalt palju, kuid märtsi algul lendame Sharmi 10 (kümme)korda ja seda viimase viie aasta jooksul. Igal pool maailmas juhtub kogu aeg midagi ning selle teema võiks siin lugeda lõpetatuks, sest lõpmatu hala ja nutt ei vii kuhugile - paanikaosakond :))

Kas on keegi 30.10 lendamas Sol Sharmi puhkusele?

Meeldib New York - Manhattan. Kuna kasutasin ringi liikumiseks autot, siis liikluskultuur väga meeldiv. Jalakäijatest peetakse lugu, ei sõideta üle :) Kohalikud väga abivalmid ja sõbralikud. Kaks korda käinud ja lähen kolmas kord ka ja neljas ... Tänupühad...