Viimased kommentaarid

Tere! Meie suundume Olümpiale. Lennusihiks Seattle, kust edasi Vancouverisse. Kui auto peaks seisma kasutult 12.02-01.03.10, siis kasutaksime seda meeleldi. Loomulikult ei soovi seda niisama. Saab ju kokku leppida! Tagasisidet ootama jäädes ja kaunist talve soovides, Leela

Proovisin Sulle maili saata jäetud aadressil, kuid näitab, et sellist aadressi polegi. Kas on veel plaan olümpiale minna? Äkki võtad ühendust!

Ka minul kindel plaan sel olümpial ära käia. Oleksin huvitatud mitme peale korteri üürimisest ja miks mitte ka juba sinna lennuks ja sõiduks jõud ühildada. Annan oma maili, et juba konkreetsemalt kokku leppida, ega palju aega pole enam jäänud. leela.sala@mail.ee

Kui lähete omal käel, peaks maksma 25eur per person- hinnas 3-e käiguline õhtusöök + joogid. Kontrollige igaks juhuks nr-lt +393351376440 Michele.(räägib peale itaalia keele ka väga head inglise keelt) Vana paruni üks poegadest, kes seal toimetab. või vaata netist murgo.it Soovitan soojalt!!!

soovitan soojalt teemaks ka tasuda, kui sinna sõitma juhtute. trahvid on tänaseks liiga suureks kasvanud. Kui Algarvest Lissaboni maksab sõiduauto 12euri, siis trahv on 35euri. ja kaamerad jälgivad.

Suuremates ja käidavamates kohtades, pean silmas just turistide paiknemist, on internet saadaval. Ühendus on küll natukene aeglane, kuid ajab asja ära. Isiklikku arvutit interneti pärast küll kaasa ei tasu võtta. Lihtsalt tüütu, sest wifi-t ei eksisteeri.