Viimased kommentaarid

Tegelikult sa peaksid saama oma kooli kaudu, kui su kool osaleb mingis projektis. Kuna sa oled 12-aastane (oletan, et lähed 6. klassi), siis saaksid arvatavasti kuuks ajaks (võib-olla ka natuke kauemaks). Mitu aastat sa oled inglise keelt õppinud? (oletan, et 3-4a). Soovitan sul enne ikka põhikool ära lõpetada ja siis minna, kuhu ise tahad. Kui sa tahad aastaks minna, siis pead arvatavasti järgmisel aastal Eestis klassi kordama.

Kui palju sa 1 MacBooki eest maksid? Kui palju mälu on?

Ok. Aitäh kommenteerijatele. Linecross langeb siis ära, aga otsin edasi.

Üks küsimus veel. Kui usaldusväärsed firmad on nt ABZ Travel ja LineCross. Otsisin googlest niisama Hispaania reise ja leidsin nendest büroodest häid pakkumisi.

Tegelikult Viru reisidest jäi mulle sel aastal väga hea mälestus. Püsisime ideaalselt kavas, kõik oli väga hästi organiseeritud, grupp rõõmsameelne ja üleüldse oli kõik super. Ausalt, see oli üks parimaid grupireise üldse (olen käinud väga paljude reisibüroodega ja nii hästi kavaspüsimist ja sõbralikku suhtumist pole veel üheski näinud). Giidiks oli Pille, kes tuli oma tööga üllatavalt hästi toime. Seepärast tahaksingi nendega Hispaaniasse minna ja kuulsin, et Pille teeb ka neid reise. Loodan, et need kulgevad sama hästi:)

Need, kes on käinud Viruga Hispaanias, palun öelge, milliste hotellidega on kohapeal tegemist.

Aitäh

Ma ei tea, kodulehel pole ja ma arvasin, et küsin enne trip.ee-st. Võib-olla keegi on käinud ja oskab aidata.

Olen käinud ja väga meeldis. Käisin siis Nizzas, Monacos, Cannes'is ja paljudes teistes linnades ja kohtades (nt Annecy, Mont Blanc jne). Alguses soovitan käia ära rongituuril (nt Nizzas ja Monacos käisin ja hiljem oskasin ise ringi käia). Nizzas tasub kindlasti minna ka paar tundi kestvale laevasõidule Vahemerel. Ja kindlasti tasub külastada ka Monacot (Vürstipalee, Jaapani aed, eksootiline aed jne). Mere ääres saab olla:) Nizzas oli randa tervelt 9 km (kui ma ei eksi). Väga soe ja soolane vesi, sinna tahakski jääda. Söögikohti on seal suhteliselt palju, vali, millist tahad. Endal eriti palju aega ei olnud ja sõime pizzakohas (neid on seal päris palju). Hinnad on ka normaalsed.

Nizza kohta siis üks link. http://www.nicetourisme.com/GB/som.html

Väga tore, et lisaks välismaale reisivad inimesed ringi ka Eestimaal. Palun kirjutage ka oma reisidest välismaale:)

Kommenteerige veel, kuhu te suvel reisite. Mina ise otsustasin sel aastal minna Suurbritanniasse.

Ma arvan, et oleks ikka parem hotelli minna, sest Lõuna-Prantsusmaal on VÄGA palju vargaid ja pätte! Ise ei julgeks küll telkida seal, soovitan F-1 hotelle, need on ikka väga odavad, ilusad ka kusjuures (TV ja kraanikauss+ peegel on toas, aga pesemisruumid on eraldi, aga uus ja ilus). Ma tegelikult ei mäleta hinda, aga kui te tahate kokku hoida, siis võtke nt 3-ne või 2-ne tuba ja paar madratsit. (põrandaruumi on küll suhteliselt vähe, aga 1-2 inimest ikka mahub:)

Kui juba nii kaugele minek, siis soovitan kindlasti külastada ka Cannes'i, Mount Blanc'i, Annecy'd jne. Kindlasti vaata ka Eurotraveli reisikirjeldusi (nt Alpid ja Vahemeri), sest nad teevad ka bussireisi ning VÄGA hea kavaga! Kui soovid odavalt läbi ajada, siis ööbi Formule 1 hotellides (3-sed ja 2-sed toad). Soovitan külastada ka Šveitsi (nt Luzarn, Lugano ja Zürich). Ma tean, et nt Monaco's ja Nice's saab võtta rongituur, paned kõrvaklapid pähe, valid keele ja ongi ekskursioon. Soovitan enamus aega rannas veeta! Monacos tasub kindlasti vürstipaleed ja Jaapani aeda külastada. Loomulikult tasub ära käia ka Monte Carlo ees ja Nice's võtta vahemerekruiis (see on ka nagu ekskursioon, näidatakse nt Elton Johni villat jne, väga põnev). Ikkagi ma soovitan tutvuda www.eurotravel.ee reisi "Alpid ja Vahemeri" kavaga, äkki leiad sealt midagi.

Jaa, Asterix Park on täiega lahe! Seal on hästi palju veeatraktsioone jms! Palju jubedamad asjad, aga tegelikult on Disneyland parem. See on minu arvamus.

Ma soovitan Ateenat, aga kui sa merd tahad, siis väga super linnad on ka Patra ja Loutraki (ei tea, kas kirjapilt on päris õige). Kindlasti on ilus linn ka mäejalamil asuv Delfi (kõige kaunim väikelinn, mis koosneb ainult kesklinnast, seal on palju restorane, poode jne), lisaks on Delfis arheoloogiline ala (väga huvitav kusjuures). Siis ilusad kohad on veel ka Olympia, Mükeene ja kindlasti peaksid ära käima ka Korintose kanali juures.

Arvan, et parim variant mere ääres on Loutraki (meie hotell oli kohe mere ääres, kui hotelli palmiaiast välja sai, siis oligi Vahemeri:) ). Patra on ka äärmiselt mõnus koht.

Disneyland on maailma kõige lahedam koht! Jubedalt kadestan sind... Ise käisin juba mitu aastat tagasi ja olime seal terve päev (hommikul vara läksime ja õhtul peale ilutulestikku lahkusime). Ikka ei jõudnud kõiki kohti läbi käia:( Ei maksa mõttetute atraktsioonide sabas seista, sest järjekorrad on ikka jube pikad. Ma soovitan ka kaardiga tutvuda alguses, sest Disneyland on ikka meeletult suur. Mulle jättis ületamatu mulje!

Ma ei ole ise nendega käinud, aga tuttavad on ja neile väga meeldis. Sõit on loomulikult jube ja ööbimiskohad ei ole ka midagi väga ilusat, aga mida sa siis selle raha eest saada tahad?

See reis, mis ära jäi ei olnud üldse see, millest siin jutt käib, aga ikkagi:(

Loodan, et teistel läheb rohkem õnneks.

selline büroo nagu La Strada teeb odavalt Itaaliasse. Viru reisid ka loomulikult ja vb ka Aaria reisid.

See reis tundus kava järgi üsna lahe:) Ise katsetan ka sel aastal 1. korda Viru reise ja juba jäi esimene valitud reis ära, mis teha, proovin järgmist ja loodan, et see toimub. Ma loodan, et ka sinu valitud reis toimub:) Ilusaid elamusi Balkanil siis.

No jah, nüüd siis jääbki nende reis ära:( Mul on siis selline mure, et reisikindlustus sai just selle reisi kuupäevadega tehtud, kas neid kuidagi vahetada annab? Ja siis veel puhkused jne jne jne... Väga kurb olen igatahes.

Mina olen kõrguste suhtes väga tundlik inimene ja muidu polnud midagi eriti (noh mõne koha peal sõites läksid küll kõrvad lukku, aga seda oli suhteliselt vähe), aga Mount Blanci'lt allasõidul oli küll väga jube! Kõrvades oli selline õudne valu, et jube! (lennukiga maandudes on hullem, aga see oli ka ikka jube, sest see laskumine kestis niiiiiii kaua aega, et mine hulluks!) Ravimeid ei oska soovitada, võtke parem imemiskomme mitu pakki kaasa, sest kui pidevalt neelatad, siis ei juhtu midagi.

Temperatuurist: Kui meie käisime 2006. aastal juulis, siis oli ikka jube palav. KINDLASTI päiksekreemid kaasa, ei soovita paljaste õlgadega käia, sest ise põlesin jubedalt ära, kindlasti mingi kübar/nokats kaasa, sest nägu kipub ka ära põlema (eriti Nizzas ja Monacos, kui te seal Vahemeres kaua ujute, siis kõrbete kõige rohkem ära. Jube palav on eriti öösiti! F1 hotellides ei ole mingeid kliimaseadmeid, magada üldse ei saanud. Veab, kui saab toa 2. korrusele, siis julgeb öösel akna lahti teha (1. korrusel kohe kindlasti ei tasu akent lahti teha isegi siis, kui ise üleval oled --> seal liigub väga palju vargaid, kes tõmbavad sul toast midagi ära kiiremini, kui sa tähele paned!)

Ma käisin nendega 2006. aastal juulis reisil "Alpid ja Vahemeri". Super reis oli ! Ma väga paljude reisibüroodega reisinud ja võin tunnistada, et nende kava on parim. Ööbimised on F1 hotellides. Päris norm hotellid (puhtad, telekas, peegel ja kraanikauss toas jne) Ainus viga on, et pesemisruum ja wc on koridori peal, aga muidu kenad ja suhteliselt uued hotellid. Hommikusööki ei soovita seal võtta, mõttetu ja kallis (selle kohta, mida seal saab). Loomulikult on seal igasugused joogi- ja Šokolaadiautomaadid jne. NB! Kui olete esimesel korrusel, ärge mingil juhul akent lahti jätke (on jah jube kuumus ja konditsioneer ei tööta, aga ikkagi), sest meie grupist paljud jätsid (ise õnneks mitte) ja mis juhtus... mis te ise arvate... Loomulikult tulid vargad ja viisid kõik, mille kätte said minema. Aga see pole büroo viga! Mine ikka ja saa endale hea reisikogemus!

Ok, aga millal nad teatavad, kui reisi ei toimu?

Öelge, kas Viru reisidega ööbimine Poolas on väga jube? Olen kogenud igasuguseid õudusi...