blank

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Üldiselt ei ole Itaalias nii lihtne hääletada kui näit. Hispaanias või mujal Euroopas, hääletajaid ei taheta eriti peale võtta.. Itaalias on temperatuur novembris keskmiselt 15 kraadi ning niiskustase üsna kõrge. Kuid väikese eelarve tõttu küll kuskil põõsas magama ei peaks. Tänapäeval on olemas palju teisigi võimalusi, näiteks Couch Surfing (http://couchsurfing.com) või Hospitality Club (http://hospitalityclub.org). Loodan, et sain natukenegi abiks olla :)

Ilusat reisi!

Üldiselt annab ju LaStrada kaasa ka lehe, kus kirjas ligikaudsed summad, mida võiks vaja minna söögi ja muude asjade jaoks.

Kindlasti tasuks läänepoolsed mäed ära näha, sealsed mäed on kivised, kõrged ja teravatipulised. Minu arvates avanevad seal tõeliselt kaunid ja lummavad vaated. Väiksematest linnadest on ka Stirling armas koht, mida võiks külastada.

MTS Toursiga saab lennukiga Riminisse, lisaks on veel võimalik ka lisatasu eest minna näiteks Roomasse ja Toskaanasse ;) Hinnad peaks olema alates 7990.-

Pooleteise päevaga küll palju teha ei jõua, aga tasuks näiteks ära käia Pompeis, Capri saarel ja Napolis. Need jäävad n.ö. tee peale.

Kunagi uurisin ka ise seda asja ja leidsin mingi info EasyJeti kohta, et kuni 14 või 15 aastaseni peab olema lapsevanem või saatja kaasas. Ise käisin 14 aastaselt koos vanaemaga ja siis küsiti ainult tagasi tulles Inglismaa tollis, et kas ma olen üksi, selle peale ütlesin ei ja lasti edasi, ja teisel korral, kui olin 16 käisin täiesti üksinda Inglismaal ja siis ei küsinud mitte keegi mitte midagi.