kreutzwald

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Seda ma tean jah, et sa ei saa olla 10a järjest seal. Aga mul endal ei olegi seal plaan kauaem kui 6 kuud olla. Tahaks lihtsalt seda riiki näha ja vb kunagi hiljem sinna uuesti minna ja kauemaks ajaks, aga seda ei tea veel.

No kui sinu arvates erandeid ei tehta, siis ma ei tea midagi öelda. Igatahes mina tean inimesi, kes on olnud kauem kui 3 kuud seal ja pole midagi olnud. Paar tuttavat said endale 10a viisa, maksid ainult rohkem. Nii, et sellega ei ole raskusi. Mis sa arvad, et ma ei ole uurind neid asju. Selles mõttes ega mul ei ole ka mingit garantiid, et ma saaks rohkemaks viisat. Aga suurt vahet pole kui ei saa, siis teen selle 3 kuuga läbi. Kõik oleneb sinust edast seal, kuidas sa nendega suhtled ja mis plaanid sul on. Inglis keelega mul raskusi pole ja töötan hetkel Austraalias ja ma tean kuidas neid asju ajada. Aga noh, nagu ma ennem ütlesin garantiid mul muidugi ei ole :)

Seda ma tean jah! Selle pärast ongi plaan Eestis saatkonda minna ja rääkida oma plaanidest jne. Ei usu, et see peaks mingiks probleemiks osutuma. Kuna mul endal on nagunii plaan peale seda trippi Austraalia tagasi tulla. Reisi jaoks on ka juba vaikselt midagi kõrvale pandud, aga noh aega veel on koguda ja plaanida.

Tegin endale ise ka täna viisa ära. Sain 10 mindiga kätte. Päris kiirelt läks see värk :)

Tekkis ka selline küsimus, et kas saab algul viisa ära teha ja hiljem maksta? Kuna ise plaanin juba 12 aprill eestis minekut teha, siis palga saan kätte alles 3 aprill, aga viisa tahaks juba praegu ära teha. Kas on selline võimalus olemas?

Ma vaaan, et osad tahavad Brisbane liikuda. Ma ise oleks ka sinna kanti liikumisest huvitatud. Kui keegi tahab reisikaaslast, siis ma võin kampa lüüa. Piletid on vaja ainult ära osta.