Helen76

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
8 postitust
15 kommentaari
 

2 külastatud kontinenti

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Nii, lasin end teil ikka pehmeks rääkida ja hetkel on playa del carmenis hotell kinni pandud. Eks siis rendime auto ja sõidame cancuni omal käel!

Me sõidame ka perega rallit vaatama, aga oleme sama laisad kui sina, veel pole midagi rohkem uurinud, kui hotell kinni pandud :)

To Gloobus12-kuna piletid ostetud mytrip. comi kaudu, siis air canada kohe taandas end teemast ja ütles, et nemad ei tea midagi

aa ja veel:mulle on natuke arusaamatu see hotellides võetav maks? vist isegi kuni 16%Kas nt bookingust bronni tehes on see maks juba sees või igal juhul kooritakse kohapeal hotellis veel lisa? 

aitäh kõigile vastajatele. Tekkis uus küsimus ka: departure tax? peab seda siis lahkudes tasuma või ei? mul on air canada piletid, lennufirma ei oska öelda, aga google annab vastakat infot

Andres, Tulum vist ikka kaugemal juba?Ma ütlen ausalt, et ega me väga inimtühje kohti ei otsi, selles mõttes meid cancuni rahvarohkus ei hirmuta, aga tahaks olla piirkonnas kus lapsevankriga jalutamiskaugusel kuskile minna ka on. 

Tõesti kummaline, lennufirma enda lehelt andis nüüd ka täiendavate maksete selgituse ja suurim maks (pool lennupiletist) oli fuel surcharge. Aga ikkagi arusaamatu, miks otsingumootor siis kolme inimese peale neid makse juba sisse ei arvesta? Ühele otsing tehes on kõik maksud sees

To Triipkood: kui viitsid täpsusta palun natuke- ma vaatasin hotelli bronnides google maps´i ja mulle jäi just mulje, et Sihanoukville Plaza on suure tee ääres, aga Sunday Guesthouse väikese tänava ääres.Kas eksin?

Vaatasin google map´ist Cloud 9 asukohta, iseenesest pole ju paha. Mina olen hetkel bronninud suht lähedal oleva Sihanoukville Plaza hotelli ja Sunday Guesthouse. Kas halb kant? Paluks kellegi kogenuma arvamust. Või laskume ehk liigsesse hysteeriasse? ka Eestis võidakse nii Kopilis kui Viimsis murdvargusi toime panna :)

Ökul jaga palun infot jah hinna kohta. Tahaksime ka ise Sihanoukvillest Tai poole minna ja mõnepäevase Pattaya tuuri teha.

Aitäh nõuannete eest, olen ise ka vaadanud viimasel ajal nt bookingust, et valikud vähenevad lausa päevadega :)

Tänud AndresR -ja ongi Sul õigus. Kirjutasin Cambodia e-visa officisse ja sealt vastati tõesti, et kaks viisat tuleb tellida. Huvitav kas sel juhul on vahet -kas piiri pealt 2 tk või e-viisa kaudu. Oskad Sa öelda kas kummagil puhul hinnavõitu on?

meie olime 2 magamistoaga apartmendis 7 ööd 245 euriga. Suur elutuba, söögitoa osa ja eraldi köök, wc ja vannituba eraldi ning terass. Koht berybere. Julgen soovitada! majutuse leidsime homelidays-ist