Epsuke

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tegelesin just ise Alanyas veepargi otsimisega. Minek on kahe lapsega Alanyasse ja Antalyasse sõiduga ei viitsi aega raisata. Leidsin selle: http://www.antalyadolphinland.com/

Tänud asjaliku vastuse eest. Mis muud, kui Clarioni järgi.

No nii - Navigoniga mul asi selge - oli vaja lihtsalt minna http://www.navigon.com/site/int/en/products/car_navigation/navigon8110 seal kõik ilusasti kirjas. Ma ei tea kus mu silmad enne olid :-))).Kommentaariks niipalju , et ilus asi see Navigon 8110 küll, aga ida on ikka väga nirult kaetud. Eesti on endiselt 29%, rääkimata Leedust , mis on 16%.

On keegi ehk kokku puutunud Navigon 8110 või NAVIGON 7 tarkvaraga? Kas 7 -l on Ida Euroopa katvus parem , kui versioonil 6 (kaetud ainult pealinnad)? Olen internetist küll infi otsinud, aga asi suht uus ja küllap seetõttu ei ole ka eriti midagi leidnud. Eestis minu teada Navigon 8110 müügil ei ole , lähima müügikoha, kus aparaat olemas, tuvastasin Helsingis Verkkokauppa.com -s, mine või sinna uurima :-). PS! KÜSIMUS ka charli21-le: Kas iGO 8 Ida-Euroopa(näiteks Eesti)katvus on parem , kui TOM-TOM viimasel versioonil. Endal on mul kogemus go 910-ga millel viimane ida värskendus peal. Käisin poes Clarion MAP 780-t uurimas ja tundus , et näiteks Sakus ei olnud peale peatänava midagi (samamoodi nagu TOM-TOM lgi)Kasutavad ju mõlemad Tele Atlast. Oled ehk täpsemalt võrrelnud. Või sõltub see täpsus ikkagi Tele Atlase baaskaartidest? Mul plaan oma go 910 välja vahetada, seetõttu uuringi mis parim oleks: Navigon 8110, Clarion MAP 780 või hoopis vana hea TOM-TOM GO730(930) Ette tänades.

Dokument ikka kaasa! Kuu aega tagasi peale piiri ületamist, nii umbes paari kilomeetri jagu (Valmiera ristis) seisis tee ääres konnaroheliselaiguline dZiip. Piirivalvuri riietuses daam hüppas meile tee peale ette ning palus viisakalt esitada dokumendid. Õnneks olid kaasas, muidu oleks vist viisakalt tagasi Eestisse saadetud.