liisu226

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
9 postitust
13 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meil pole kunagi kokkupuudet olnud sellise haavaga ja mul pole ürnaaimugi kui kaua see paraneb. Selle pärast ma olengi mures. Laupäeval kindlasti küsin veel üle täpselt arstilt. Aga teie vastust oli juba veidi lohutavam lugeda :)

Millise hotelli kasuks te otsustasite siis. Me reisikorraldajat ei kasuta. Ostaksime ise lennupiletid ja bookime hotelli.  Meil oleks oluline et lapsed saaksid soojemas basseinis sulistada.

Teine variant on Papillon Ayscha Resort and spa. Kuidas seal basseinide soojusega lood on?

Tänud eriti põhjaliku ülevaate eest. Meil on hotellis veepark olemas Titanic Palace hotel. Kindlasti plaanime midagi peale veepargis olemise ka ette võtta.

Nii tore. Ma juba ootan detsembrit. Üks küsimus veel. Kas kõik on teinud mingeid vaktsiine Egiptusesse minnes.

Hea lugeda heade soovidega kommentaare. Meil piletid ostetud ja oleme ootamas juba detsembri algust, et saaksime natukene sooja ja teistmoodi sünnipäeva pidada nii enda kui mehe oma :-)

Aitäh vastajatele. Nagu ma aru saan, siis võin julgelt lastele kotti panna mingeid näkse ja pudeli vett saab vast lennujaamast. Olen juba uusi nuputamisraamatuid kokku ostnud ja paar uut multikat ka, et oleks põnev. kindlasti on plaan veel raamatupoodi külastada, et miskit põnevat osta. Usun, et saame hakkama. Iga asi ju on esimest korda natuke tume maa, aga palju abi sain teie vastustest.

Meil on minek 21.04. Täna just lugesin et Ankaras toimus terrorirünnak. Õudne.

ma olen segaduses juba. Mis see nüüd tähendas: TLL OS X/VIE AC YTO 370.40L0MSLEE AC X/FRA LH TLL 309.45K0MSLEE NUC 679.85 END ROE 10.663921 FARE EEK 7250 XT 155EE 126AT 240ZY 183CA 216SQ 11XG 105DE 184RA 1810YQ

41 000.- on väga hea hind. Kus saab sellise hinnaga 4 inimest?

Plaanitud kuupäevad on 10 august minna ja tagasi tulla 22 august. Ja kokku oleks 4 reisijat(+1 on veel ebakindel et siis kokku 5 reisijat)

Ma juba vaatasin seda, aga augustiks pole neid odavaid pileteid järi enam http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/spo/id/2042/linkex/km256 Kus sa Snoopi nii odavaid pileteid saad?

Torontosse ongi vaja mul täpselt minna. Olen ise uurinud igasuguseid variante läbi soome, inglismaa või saksamaa lennata. Reisibüroodest abi palunud, aga paljud reisibürood ei tegele odavlennufirmadega. Vaatan sinna lendama.ee siis äkki leian odavama variandi.