anuke1

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Kui Palangale, siis võib juba ka Nidas ära käia :)

Läheme homme Valgevenesse, kui tagasi tuleme, siis saab juba kindlamat infot Sulle anda. Autole oleme võtnud rohelise kaardi ja ülejäänud paberid pidavat piiri peal saama (k.a. Ökomaks 3$ nägu). Meilgi tehtud tavalised turistiviisad, mis maksid saatkonnas täiskasvanule 25 € ja lapsele 5 €. Reisikindlustus on inimesele kohustuslik, Eestis ainuvõimalik on BTA. Meie reisimarsuut kulgeb läbi Leedu. Nüüd siis oleme tagasi ja mingeid muid pabereid piiril vaja ei läinud :) auto pass ning roheline kaart, inimeste passid, kindlustus (mida näha ei soovitudki, kui vastasime, et on olemas küll). Sinna minnes anti igale inimesele pisike ankeet täita, järgmises putkas võeti ankeedist pool ära ja tagasi tulles võeti teine pool.

Valgevenes mingil suvalise punase mälestusmärgi juures tanki pildistades kargasid trussikutes noormehed järsku tanki tagant välja: "Vabandage, kas olete USA-st?" Nad arvasid, et räägime inglise keeles nimelt. Ja jätsimegi nad selle arvamusega sinna edasi viina jooma :)

taahks lihtsalt lisada, et praed on väga suured ja kui pole just suure söögiisuga, on soovitav võtta praad mitme peale. taldrikud tuuakse niikuinii igaühele.

Parkimine suuremates keskustes on Madeiral enamasti tasuline. Parkimistund maksis pool eurot. Kuigi liiklus on suht tihe, leidsime meie parkimiskoha alati suht kiiresti. Kohti on palju. Ühistrantspordi kohta infot ei tea, aga meie lasime oma üüriauto lennujaama tuua. Seal on üüriautodele lausa eraldi parkla. Ja hiljem jätsime ta ka sinna. . . . Kirjavead parandatud! Toimetus

kuna restoranides pakutakse veini, siis tekkis lihtsalt küsimus, et kuidas seal alkoholi ja autosõiduga on? kas keegi teab? kas võib peale pokaali veini ka autoga sõita, või kehtib seal 0,00 promilline keeld? tänan!