Martster

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
19 postitust
9 kommentaari
 

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänud Aifu ja DJ kommentaaride eest.

Peaks olema sama terminal so. T3.

Kas loen õieti välja, et Cebu Pacific'ul pagasi sihtjaamani registreerimise võimalust ei olegi ? So igal juhul tuleks Manilas kotid välja võtta (kui nad sinna ikka jõuavad ;-) ja uuesti sisse tsekkida ?

Soovitan vaadata rendikortereid, on väga viisakaid nii asukoha kui sisustuse mõttes ja hinna osas kindlasti soodsam kui hotell.

http://www.feelbarcelona.com/en/

Rio'st veidi lõuna suunas on imearmas koloniaalarhitektuuriga linnake Parati, julgen soojalt soovitada kuigi ööelu mõttes kindlasti Rioga mitte võrreldav. Rio'st põhja poole on Buzios'e nimeline koht kus ise pole käinud aga seda on rannakuurortina soovitatud.

Rio on lahe aga ettevaatlikkus on asja eest - ühe korra otsustasime naisega pärast õhtusööki varbad vees piki Copacabana't tagasi hotelli kõndida....varsti ilmusid kaks (nüri :-) kööginoaga vehkivat poissi kes kinnitasid et "no worri, mani õunli.." ning lahkusid meie katkise vihmavarju ning õhtusöögist üle jäänud peenrahaga. Seekord läks õnneks aga pimedas mööda randa kõnida ei ole Rio's tark tegu.

Barca vanim restoran. Stiilne interiöör ja atmosfäär, teenindus ja toit OK. Väga populaarne so. peab ette broneerima.
http://www.culleretes.com/

Käisime kolm-neli aastat tagasi sõitu vaatamas, sai ka Ardennides ja mujal ringi vaadatud, õllekloostreid väisatud, natuke ratast sõidetud. Olen enne käinud ka Monza's aga Spa on muidugi klass omaette. Rada on imeline - looduskaunis kohas, suured kõrguste vahed, tehniline. Olime pika lauge Pouhon'i topeltkurvi juures tribüünil. Pärast sõitu kõndisime kogu ringi läbi, Eau Rouge tõus on nii järsk et annab jalgsi üles punnida. Kogu ümbruskonna ööbimine on aasta enne välja müüdud - saatsin mäletamist mööda suurusjärgus 70 faksi/meili (Jaanuaris !!!), lõpuks õnnega pooleks leidsime 25 km eemal. Parim nali oli ühe väikse hotelli vastus....kõik väga viisakas, vabandage aga oleme välja müüdud jne....aga lõppu veel (manitseval toonil et kuna te ei paista olevat eriti informeeritud...siis teadke et) "well....usually House of McLaren stays with us " :-) Kasutasime rendiautot. Kohale tasub minna varakult a' la 10 hommikul, et mitte ummikutes võidelda ja rahulikult ambient'i nautida. Sisenesime "alumisest" väravst, auto jäi paar kilomeetrit eemale tee äärde. Tagasi tulles erilisi probleeme ei tuvastanud - kiirteel nõksa aeglasem liiklus oli aga ei midagi hullu. Head nautimist !!

Andorras olen käinud 2 korda (suviti), teise korra matkaautoga aga mõlemad korrad täielik katastroof. Kuna tegemist soodsa ostukohaga mida naaberriikide elanikud aktiivselt kasutavad, siis oli kogu riik piirist piirini üks suur ummik. Oma suure matkaautoga oled nagu punn pudelisuus - meie lõpuks andsime alla. Pärast seda kui olin sooritanud ühe üsna piiri peal tagasipöörde, keerasime sinnasamasse linna äärde teeserva, nööpisin õlle lahti, sõime õhtust ja mingi 23.00 kui liiklus taltuma hakkas põgenesime Hispaaniasse. Polnud mingi nädalavahetus ega püha - lihtsalt tavaline Augustikuu päev.

Paar aastat tagasi vähemalt nõuti ja vastupidist väitvat infot pole kohanud. Saab Briti saatkonnast.

Vahvad reisiplaanid ! Soovitaksin küll selle pilguga üle vaadata et väga suureks tormamiseks ei läheks. Sa ei maini kas olete lastega - kui mitte siis vast pole nii karm - meil oli lastega reis ja takkajärgi mõeldes sai selgelt liiga ambitsioonikas ring tehtud (2 nädalaga 7000 km) so. kui uuesti läheks jätaks kindlasti rohkem aega puhkamiseks ja matkamiseks. Kui huvitab loodus ja mäed siis julgen soojalt soovitada Püreneesid, eriti Prantsusmaa poolset osa, seal on tegevust nädalaks julgelt.

www.liatairline.com

Ostsin just piletid Tobagolt Barbados'ele - circa 300 USD 2 täiskasvanut + 2 last. Liiklevad kogu regioonis.