kaili

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
6 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Mina olen ööbinud Laguna Park kahes. Esijalgu kartsin ise ka hirmsasti, mis ees võib oodata, kuna tegu ikka kahe tärni hotelliga. Kõkkuvõtlikult võin öelda, et jäin rahule. Minu suurimat hirmu, prussakaid, liikvel ei olnud. Meie ostsime juurde hommikusöögi hotellis, see ei kuulunud hinna sisse. Iga päev oli hommikusöök üks ja see sama. Õnneks oli natuke valikut ja need kuus hommikut pidasime ilusti vastu. Õhtusööki ma kindlasti ei soovitaks seal hotellis juurde osta, kuna tõenäoliselt ei ole sealgi laia valikut. Meie ise köögis süüa ei teinud kordagi, kuna väljas ka suhteliselt normaalsed hinnad. Pizza ja pasta söögikohtasid soovitaksin. Miinused hotelli juures oli see, et telekat näha, tuli maksta. See oli vist 10 EUR kolm päeva. Sammuti hotelli asukoht. Kui ei planeeri autot rentida, siis igapäev üles mäkke hotelli juurde vantsida on suhteliselt kurnav. Eriti siis kui palav ja päike lagipähe paistab. Kuid samas on see hea trenn, peale õhtusööki linnas:)

Arvan küll, et enamus poodidest on suurel reedel kinni. Nädalavahetusteti aga kindlasti lahti. Meeles tasub muidugi pidada nende sisestat, et päeval on sammuti palju poode suletud.

Kõige parem ostlemiseks on õhtul, siis väljas ka jahedam ning kindel, et enamik poode vähemalt 9-ni lahti.

Ekskursioonid toimuvad kindlasti, et neid vaevalt pühad mõjutavad. See on ju turiste täis saar, kohalikke väga vähe, ja kes siis ikka turisti rahast ilma tahab jääda :)

Suur suur tänu detailse info kohta! :)

Eks siis pärast äkki kommenteerid, kuidas hotell oli ja mida tasuks silmas pidada :)

meie läheme 12. veebruaril. Kas keegi veel minemas samal ajal?:)

Tahaks uurida teiste reisivõitjate käest, et kus hotellis peatusite? Nimelt me oleme kirjas Laguna Park 2, aga foorumitest lugedes on see päris kole koht. On keegi seal ka peatunud?

Olen eelnevalt Tenerifel ööbinud 4* hotellis ning isegi seal jooksis vannitoas ringi suuremat sorti putukas...mis siis veel 2*`s oodata :(

Ootan arvamusi:)