L

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Niisiis reisil käidud ja kõik laabus suurepäraselt! Deposiit (200 eurot) tagastati nagu lubatud oli. Ja pangaülekanne läks selle summa juures maksma 120 eeki. Aga paypaliga vist saab tasuta. Korter oli just Chatelet's, väga linna keskel-proovisin siis ära, mida tähendab Louvre'i kõrval elada ja pean ütlema, et huvitavam on veidi eemal. Siis on nö kuhu minna-"kesklinna". Mitmel korral olime valiku ees, et kas minna teed jooma 5 euri eest oma maja alumisele korrusele (suurepärased kohvikud igal sammul!) või sõita lihftiga veidi kõrgemale ja hoida pisut raha kokku..Aga kohvikutes mõnulemine on üks Pariisi voorusi ja liiga koonerdada sellega ei ole mõtet. Ja kui elada linnaosades 5-20, siis on suurem shanss tabada selle linna tõelist olemust, sest keskel on ikkagi kõik väga turistidele. Tahan juba tagasi sinna!

Lisan veel, et kaotasin 5 eurot hotellitoa tühistamisel. Ja et maksmine käib meil nii: üür+deposiit saabumisel. (Deposiit tavaliselt 100-300 eurot, mis siis lõpus sulle tagastatakse.) Tundub lihtne, aga eks paistab siis...

Jah, ega meiegi ei julgenud seda broneeringut ette maksta, ega maksnudki. Igaks juhuks broneerisin nii kuu jagu varem kinni toa hotellis( Hotel des Allies-väga soodne). Homelidaysiga alustasin paar nädalat enne väljasõitu. Tegelikult jäigi kõik natuke lahtiseks kuni viimase kolme-nelja päevani, sest kõik sõltus sellest, kas keegi broneerib viimasel hetkel eest ära või mitte. Aga tõenäoline, et viimasel nädalal midagi enam ei muutu. Ja omanikega sai selles suhtes kenasti kokku lepitud. Sest ega neil need graafikud väga täis ka ei ole ja neil ei saa ju selle vastu olla, et keegi tahab öömajale! Mingi varjandi leiad ikka nende paljude hulgast. Aga kuna hotellituba oli tagavaraks, siis ei pabistanud ka. Nii vist ongi kõige mõttekam. Lobisesin nüüd kole pikalt ja keeruliselt vist. Tegelikult tõesti ei ole mõtet mu meelest nii pikalt ette broneerida ööbimist. Sest on veel ka olemas näiteks ju www.lastminute.com Aga kindlasti peaks olema rohkem kui 1 variant, et siis lõpuks mittesobivatest ära öelda.

Tere! Olen ise ülehomme Pariisi poole teel ja leidsin väga soodsa studio tänu www.homelidays.com linna südames! Le Chatelet- 5 ööd 250 euri +200 tagastatav deposiit,(kahele). Kuid teine pakkumine oli veelgi soodsam 195 euri Sorbonni läheduses. (Vaatamata sellele, et ei reserveerinud ette- lihtsalt igaks juhuks ei julge usaldada!) Vaata ka www. craigslist.com-samuti erinevaid võimalusi otse omanikelt,( kuigi ma ise jälle pelgaksin ette maksmist). Võin ka veel öelda, et nendel aadressitel sobramine võtab päris palju energiat.

Kõik arrondissement'íd on väga huvitavad ja erinevad ( võibolla igavamad 13arr, 15arr). Ilusat tulevat reisi teilegi! Pariis on unelmate linn! Lähen juba viies kord ja ei väsi ära!