trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tahaks lisada seda, et palju sõltub sellest, kes su kõrvale istuma satub. Olen lennanud erinevate inimestega ja pean tunnistama, et neid veel mäletan, kuid mis lennufirma oli alati mitte. Soovitan koha juba piletit broneerides kinni panna. Vastavalt siis oma eelistustele...

Soovitaks uurida pagasilipikut. Seal peaks ikkagi kirjas olema, kuhu pagas läheb. Brisbane lennujaama kood peaks olema BNE (Tallinnal TLL ja Hong Kongil HKG)

Kusjuures tasuks arvestada, et Borispoli lennuväljal võib turva- ja passikontrollis minna 2 tundi või enamgi...lõpuks trügisin sabast mööda, sest lend oli juba väljumas.

Maandusin alles eelmisel aastal ilusa ilmaga Ufaas aga raputas nii, et pidin paluma akna all isunud onklilt infi, et kas ikka saime lennuväljale pihta. Lennuk oli TU 134 :)

Kunagi uurisin ka Sitsiilia ja Malta vahelist laevaliiklust, kuid asi jäi katki üllatavalt kõrge hinna tõttu.Piletid olid vist nii umbes 100 eur nägu. Aga Maltal saab bussidega väga hästi liigeldud. Lausa peab nendega sõima, sest osad bussid on vist lausa 50-ndatest pärit ja näevad päris lahedad välja. Ekskursioone ei ei ole võtnuD ja autot pole rentinud, kuid saar sai päris korralikult läbi reisitud. Mul oli küll põhihuviks sukeldumine, mis on eriti lahe Gozo saarel. Ööelu on põhiliselt kogunenud St.Julien`i rajooni ja sinnagi pääseb alati bussiga.

Praegu on selline olukord, kus Türgi liir on Euro/EEK-i vastu suht nõrk. Kui pool aastat tagasi sai liiri eest u.10 krooni siis praegu umbes 7. Minu soovitus on, et kasutage liire. Teiste valuutade vahetusega võite petta saada, sest kursid on alati kaupmeeste kasuks.

Mina olen alati oma gaasitarvikute osas sealt nõu saanud

http://www.henka.ee/

Tegelikult peaks raha tagasi makstama ikka rohkem. Kogu reisi hind jagatud päevade arvuga. Me ju ostame pakettreisi, mitte lend+hotell ja keegi meist ei tea, palju hotell tegelikult maksab. Mul on kogemus soomlastega augustis, kui neil reis hilines 9 tundi, siis maksti meile tagasi ühe päeva raha, st. hind jagati puhkuse päevadega. Keegi ei rääkinud eraldi lennu ja hotelli hinnast.

Ma pole, küll is suurem asi naisterahvas, aga arvan, et turvalisusega probleeme ei tohiks tulla. Eriti, kui veel liigud põhjapoolsematel põhiliselt kristlastega asustatud aladel. Tähelepanu osaliseks võite muidugi saada, kuid ei midagi pahatahtlikku.

Sain detsembri alguses pea igal pool USD-ga ja Visaga hakkama.Aga kui vahetada tahad vaheta kohapeal. Päikest :)

Tegelikult on ilmselt probleeme koikide araabiariikidega. Olen ise preagu Liibanonis ja pass otsiti korralikult labi. Ilmselt Egiptus ja Jordaania ei tee ainukesena sellest valja, kuna nemad on tunnistanud Isreali, kui riiki.

Ikaros on tore väike hotell jalutuskäigu kaugusel rannast. seal on u. 10 päris suurt tuba, bassein ja väike aed selle ümber. Suve alguses oli ehitustegevust hotelli ümbruses ja see võib segada, kui tahad kauem magada. Kui tahad midagi täpsemalt teada, küsi julgesti :)

aga selleks ju kindlustus ongi, et jama korral ise maksma ei peaks. Varem tuleb mõtelda....