udusilm

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Käisin Horvaatias juuli alguses paar aastat tagasi, sooja oli 30 ja rohkemgi, meri soe, elu ilus:) Omalt poolt soovitan samuti külastada Bosniat - Mostar'i ja kui huvi, siis muid linnu ka. Kindlasti tuleks Montenegros käia, seal vahepeal on minu meelest kõige lõunapoolsem fjord, kus on väga põnev ujuda. Montenegos oli ka vana kindluse linn, mille nime ma ei mäleta. Mööda mäge lähevad trepid ülesse ja sealt vaade on super. Horvaatias Dubrovnik, split - ääretult ilusad vanalinnad ja rannikuäärne teekord on imeline. Tõsi, kiirus rannikuäärsel teel pole eriti suur ja küla külas kinni ning teekord split'i võtab tunde aga on seda aega väärt. Eriti julgelt kihutada ei maksaks seal. Probleemiks oli ka käänulised teed ja möödasõidud vagunelamutest võttis aega. Samas , kuhu sa ikka kiirustad, teeekorda tuleb nautida:) Tookord sai rendikas võetud vist kolmeks päevaks ja Splitist kaugemale ei jõunudki. Seekord tahaks ka oma autoga minna samuti augusti lõpus või septembri alguses ja tasapisi panen roadtripi plaani kokku. usun, et ööbimiskohti leiaks ka mõistliku hinnaga.

Heips,

Shanghais on tasuta wifiga kehvad lood. Ise olen hetkel Jin Jiang Toweris ja siin on wifi päris kallis. Kuigi kodulehel oli kirjas, et free wifi. Odavam on juhtmega nett- 120 kohaliku raha on 24h ja arvutatakse minuti täpsusega, mitte ajaliselt.

terv, udusilm

Päris kevad pole Prahhas veel peal, sest alles temp tõusis üle nulli, Tänagi oli päeval 6-7 kraadi ja rohelust on vähe siiski, Rääkimata lillede õitsemisest. Eks see aasta külm on ka pikemalt aga ilmselt on aastati erinev ja sellegi poolest on siin ilus. Turistide üle muidugi siin kurta ei saa, Tundub, et Euroopa lastel on koolivaheaeg ning kohekohe lihavõttepühad algamas.Igasugused turud/laadaplatsid on valmis ja nädalavahetusel siin tõsine kauplemine. Turistide osas on sul tuline õigus ilmselt. Siiski - õlu on odav ja elu on ilus :) Siia tasub tulla ilmselt igal ajal.

Ma ise lendan homme Prahasse kevadet vastu võtma. Paraku ilmselt alles talv seal aga no see ei heiduta. Mina kasutasin hotelli otsinguks bookinghouse'i ja leidsin vägagi mõistlikud hotellid ning hinnad. Samas turisti hooaeg pole veel alanud ka.