Orbit

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

10 meeldimist
17 postitust
45 kommentaari

17 külastatud riiki, 9% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Soovitan vältida Cartrawlerit ja Budgetit. Broneeritud ja makstud auto jäigi saamata, sest "turiste on palju ja vaba autot lihtsalt EI OLE". Pika ähvardamise peale saime lõpuks mingi väikepakkuja kontaktid, kellelt saime auto. Osa rahast lendaski vastu taevast, sest meilidele enam ei vastatud.

Lennujaamas on elav järjekord. Liigub suhteliselt kiiresti.

Kasutades ära juba tehtud teemat, siis millist kindlustusfirmat praegu soovitate?

Jaa, läheme Hispaaniasse, kuna piletid olid ostetud ja majutus bronnitud juba detsembris ja lend tundub toimuvat.  Mis seal ikka, massidesse ei tüki , peseme käsi ja vajadusel kanname maski.

Paraku me ei ööbi hotellis, seega see variant langeb ära. Uurisin ka shuttle busse, aga hind tuli kallim kui rendiautol.

Täna hommikul nägin õudusega Ryanairi kirja postkastis. Õnneks oli see ainult teade, et kellaaegu oli muudetud paar tundi varasemaks.

Huvitav, kui siiani ei ole 4. juuli lendu tühistatud, kas siis võib loota, et seda ei tehtagi?

Diana Lumiste-Krutto, mis kuupäeva lend sul tühistati, saan ma õigesti aru, et 21. juuli?  Meil Gironasse 4. juuli ja midagi pole tühistatud...

Kulla Kaduja. Ilmselgelt ei ole sa siiani üheski teises riigis pikemalt elanud. Mine, ehk tulebki kasuks!

No siiani kõik lennupiletid jms sellega sooritatud.

Kas probleem võib selles olla, et konto on minu nimel, krediitkaart on aga abikaasa oma? Siiani pole see küll kuskil seganud...

Aitäh, Lauriandres! See annab ka mulle julgust Jaapani-reis just ise organiseerida. Oleme Euroopas palju omal käel rännanud, aga Jaapani peale mõeldes valdab mind alati paanika.

Tervitus! Olen siiralt tänulik kõigile soovituste andjatele (eriti Triplekixile!).  Ja tulevastele info otsijatele lisan omapoolsed soovitused. Ilm oli võrratu (sorry, Peepmeez, et teil ei vedanud ilmaga)! Kõige mõnusam oli Kasprowy Wierch. Kuna trammisaba oli megapikk, siis matkasime üles. Lapsed pidasid kenasti vastu, kuigi kohati oli raske.  Alla tulekuga oli lihtsam, saime kohe piletid ja lapsed said "lustisõitu" ka.  Järgmisel korral teeks nii, et sõidaks üles ja matkaks seal mäeharjal edasi ja jalgsi alla ka. Peale 8 km üles minekut lapsed polnud enam vaimustuses edasi liikumisest :DTatralandia meeldis lastele väga, olime 6 tundi ja lapsed oleks veel edasi lasknud, endal oli tunne, et lestad on varvaste vahele kasvanud.Kokkuvõtteks, Poola on äge maa reisimiseks, teed väga korralikud ja isegi nädala sees kl 17 paiku Varassavi ümber polnud ühtki ummikut. Inimesed on sõbralikud ja rõõmsad, toit maitsev (mida iganes sealt poolakeelsest menüüst valida ei õnnestunud).  Apartmendid on meil kõik avarad ja 5+ oma hinna kohta.

Vaene peepmeez. Õnneks meil minek alles järgmisel nädalal ja hetkeseisuga lubab ok ilma.

Ja veel üks küsimus, kas rahulikum oleks sõita üle Varssavi või üle Lublini?

Üht veekeskust tahaks kindlasti külastada. Leidsin sellise veekeskuse kagu Poprad aquapark. Ei tea, kas on vähem rahvast kui Tatralandias?

Mina pole enam ammu viitsinud mässata. Auto rendin Europcarist ja 0-omavastutusega. Jah, on kallim, aga ka muretum.

Tundub, et olengi maha maganud. Kui suvel olid mind huvitavad kuupäevad saadaval u 600 euroga, siis nüüd juba pikka aega 800 ja üle selle.

Nii ei ole ilus! Peaaegu terve tööpäeva kulutasin lugemisele :D

Palju see paadisõit veel lisaks maksab?

Aga kas kuskile mujale Jaapanis lennata on üldjoontes odavam või kallim kui Tokyosse?

Oi, vabandust, Tokyot mõtlen.

Minu kogemus on hoopis vastupidine. Igameheõigus küll, aga tegelikult ligipääs enam-vähem ilusatele kohtadele puudus. Päris läbi aia või värava ei hakka ju ka oma õigust nõudma minema. Meie sõitsime järvede piirkonnas mitu tundi kohta otsides ja lõpuks maandusime ikka kämpinguplatsil.