Viimased kommentaarid

SSamad mõtted tekkisid nagu aduhhinil. Tundub, et hotelli hinnad kõvasti kukkunud ja kohti ka vabalt saada.

No õnnestus märtsis käidud raftingul ümber minna, kusjuures see ei olnud meie esimene sõit vaid ikka mitmes. Seal oli palju suuri kive ja vool oli nii ja naa, lõpu osas päris aeglane. Mees kes raftingut teeb oli mõnus ja muhe, tema juures saab tõeliselt spartalikes tingimustes ka öömajale jääda (lahedad mökkid jõekaldale püstitanud).
Põhja osas õnnestus ka ära käia ning see oli elamus (sinna jõudmine läbi sõjaväe kontrolli ja hotelli territooriumit ja selle ümbrust kontrolliti miiniotsijatega, pommitatud hooned ja hotellid , ujumisel hai kohtamine jne.). Sama käisin vaherahu ajal, seega hetkel ei tea, kas läheksin. Tõenäoliselt läheksin :-). Meil oli juba siis raske leida inimest, kes nõus meid sinna viima, kahtlustan, et nüüd võib see veelgi raskem olla.
Meie käisime jaffnas ka, ühildasime põhja pool käimise- templid olid ilusad, kui neid näha ei soovi, siis ülejäänud leiad mujalt ka :-)

Liiv on valge ja ujuda saab. Seal on neid majakesi palju ja üldjuhul pole kuskilt pikk maa veeni . Toad ka ok.Hotell on suur ja siis kui meie käisime (veebruari lõpp ja märtsi algul) iga päev full booked . seega rahvast seal kindlasti palju, kuna siseturismi seal popp, samas nemad pigem vaikselt oma tubades ja rannas ja restoranis ka väga ei ole. Õhtuti restoranis muusikud ja teenindus oli ka ok.
Beefarm tõesti selline väiksem ja hubases koht, kuid seal puudub kollane liiv ja päikese käes lebotamine pole nii mõnus (sain aru, et see ka oluline). Kui aga vaikust ja rahu tahad, siis eelkirjutajaga nõus.
Me ise leidsime la bernela resordi ja kolisime suurest sinna hiljem üle.
Saar üldse selline vaikne ja ööelu pigem hotellide juures.

Olen seal peatunud, nagu ikka suur hotell :-). Mis sind huvitab? Lennupiletite kohalt aidata ei oska.

julgen soovitada zaw.villa@gmail.com, organiseerib sulle sinu soovile ja rahakotile vastava hotelli. Hind tema kaudu odavam kui intrnetis ja vana on ka muhe. Käisin eelmine aasta ning tänu temale sai käidud, ka kohalike juures kodudes.

La Pernela Beachfront Resort, meie olime seal. Leiad selle hotelli nüüd ka tripadvisorist. http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g294259-d1315654-Reviews-La_Pernela_Beachfront_Resort-Bohol_Island_Bohol_Province_Visayas.html
Kui juhtute sinna, siis tervitage Maribellat (perenaist)6 eestlase poolt, kes tema juures 2009 peavarju said. Olime seal sellel ajal kui hotell veel ametikult avatud polnud. Marivelle soovituse järgi sai sõidetud siklitega saarel ringi, ning sattusime väga põnevatesse kohtadesse ja toredate inimeste juurde.

Täiesti õige tähelepanek, olen vale nime pannud. Vahepeal oli ise rändamas ja nüüd loen ja imestan ise ka, et kuidas siis nii kirjutasin. Sorry veel. Tahtsin soovitada Ranweli Holiday Village (wwww.ranweli.com), äkki kellelgi nüüd hotellide osingul tulevikus kasu.

Soovitan soojalt, et kui seal kandis juhtute olema, siis põigake kindlasti Bruneist läbi.

Eelmine aasta käisime ja ei broneerinud. Boholil oli täiest võimalik kohapeal öömaja saada. Ainule kus bronn peal oli Cebul, kuna sinna maandusime öösel ning siis ei viitsinud otsima hakata.

Koggala Beach Hotel, Koggalas. Juhul kui sinna minemas oled, siis enne hotelli parvele minekut on Antoni restoran. Tervita teda :-) Sinna hotelli minek käib parvega ja asub looduskaitse alal. Territoriumil liiguvad varaanid ja linnud ringi- supper!

Meie muide minemas 25.02 ja esialgu läbi Hong Kongi Cebule.

Kas see hotell oli teil ette bronnitud?

kuule tundub, et sama teekond, mis sa teinud oled on meil plaanis. Pakkusid kontakte- võtaksin need, kes teab millal vaja võib minna. Osakad Cebul äkki ka öömaja idee pakkuda. Oodatud on igasugu ettepanekud, tähelepanekud ja soovitused reisi osas.