Viimased kommentaarid

Leisin ka posu linke, môned neist siin. http://www.databike.com/ http://www.bikeroutetoaster.com/Course.aspx Viamichelinil on vôimalik valida "jalgsi", "rattaga". Minu arvates on Prantsusmaal teed tunduvalt kitsamad kui Eestis ja rattaga sôites kindlasti ka liiga palju autosid.

Pargid - on regionaalsed ja rahvuslikud, ei tea mis on erinevus. näiteks http://www.parcs-naturels-regionaux.tm.fr/fr/decouvrir/parcs.asp Kuigi need ei ole üldse mitte Soomaa moodi :)Vôrreldes Soomaaga on siinsed pargid palju rohkem asustatud ja üles töötatud. http://www.refuges.info/ Cabane non gardée - valveta maja, onn

Itaalia lôunarannikul on üks mäekülg kaetud keskaegsete varemetega. http://en.wikipedia.org/wiki/Craco http://www.oddee.com/item_96462.aspx Prantsusmaa keskosas anarhistlik kommuun La Valette. http://www.passerelleco.info/article.php?id_article=527 Lääne- ja Lôuna-Euroopa ökokülade kaart http://www.skillsurfers.net/blog/route-map Sotsiaalse kontakti poolest sobiks hästi WWOOF, mille pôhimôte on söögi ja peavarju eest tavaliselt talutööde tegemist. Sotsiaalne kontakt on tegelikult päris oluline, endast rääkides:) Pisut rohkem saab suhelda hääletades, aga paigal olles, kusagil vôsas telkides ... Ma väga ei kipu oma olematut keeleoskust eksponeerima ja niisama vôôrastega kontakti otsima.

Hääletasin kaks korda Prantsusmaale. Prantsusmaa piirini, pisut enne Baselit, jôuab nelja päevaga. Kui Poolast läbi saab siis on juba kergem. Saksamaal ja Prantsusmaal on kiireim viis kiirteede ääres olevates bensiinijaamades inimeste käest küsida kuhu nad lähevad ja kas nad vôtaksid hääletaja peale.

Tallinnast 20 km Narva poole mu vanemate juures, näiteks. Järgmine laupäev? pille.park@gmail.com

Ma lähen hääletama samal ajal, samas suunas. Ühineda ei taha? kessu163@hot.ee