OsloTroll

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Endalgi olemas UK Prepaid MC. Oleks teadnud, et teenustasuta pileteid osta saab poleks hakkanud SEB virtuaaliga jamamagi. Huvitav jah, et Eestis millegipärast pangad ei väljasta tavalisi Debit Carde millel CCV olemas. Mujal euroopas seda probleemi õnneks pole.

1700 eur jagada 21 võrdub umbes 80 eur, ehk siis 80 eur per päev selle 80 euro eest peab autojuht endale vaatama elamise ja päeva söögi kes vähegi euroopas ringi reisinud teab, et sellest 80 eurist palju järgi ei jää. Ja tasuta vavealt keegi viitsib võhivõõraid prouasid mööda ilma vedama hakkata. Igaljuhul kui se on sellise teenuse eest kallis siis ma ei kujuta ette mis hinda peaks sellise teenuse eest küsima?

Se 1700 euri katab vaevu hotelli ja söögi ju. Ei ütleks, et se on palju küsitud kuigi kindlasti leiab kellegi kes nõus autos magama ja leiba sööma 3 nädalat. Töötu ma ei ole lihtsalt pakkusin varjandi välja kuna endal puhkuse plaanid tegemata ja miks mitte puhkust töötades/reisides veeta.

Tere,

Pakuksin ennast teile autojuhiks! Kogemusi euroopa teedel jätkub ja autosõit meeldib rohkem kui enamusele. Olen eelnevalt töötanud autojuhina euroopas ja olen üldiselt niiõelda pere autojuht kes kõikki kõikjale reisidele veab. Sellise teenuse eest ma ei julgeks rohkem, kui 1700 eurot küsida (3nädalat) kuna se minujaoks rohkem puhkuse sisustamine kui raske töö. Huvi korral minu maili aadress oslotroll@hotmail.com

Parimat