QWE23

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
18 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Eile tuli kiri, kus sees oli voucheri kood, kuigi tegelikult soovisin refundi oma mäletamist mööda.

Kui soovid ikkagi refundi, pead uuesti supportiga ühendust võtma ja arvestama, et:

You can request a cash refund however bear in mind we will place your request in the cash refund queue until the COVID-19 emergency has passed.

Proovisin huvi pärast, panin 1 täiskasvanu ja kaks väikest last. Algselt valisin standard variandi, peale istekohtade valikut sain valida Priority, mis ei maksnud rohkem kui täisksvanul üksi lennates küsitakse.


Ühele reisijale võtad lihtsalt Priority juurde ja peaks korras olema.

Astuge ligi, härrad ja prouad! 10% maksumusest tagasi:

Minu kogemus 2019 aprill, 4 päeva autorent Paphose lennujaamast. Broneerisin firma DriveCyprus auto läbi Ryanair -i, aga ilma kindlustuseta. Kohapeal ei olnud mingist DriveCyprusest haisugi, kõik oli Europcar - lett, parkla, auto.
4 päeva automaatkastiga väikeauto rent 50eur. Full protection, zero excess 65eur. Deponeeriti 250 + täispaagi kütuse raha. Tagasi viisin samuti täis paagiga, kütuseraha tagastati, deponeering vabastati.
Ajakulu oli minimaalne - võtmisel kulus ca 10minutit letis ja 5 minutit parklas. Tagastamisel samuti vaid mõni minut. Vasakpoolne liiklus pole ka midagi hullu. Julgen soovitada küll.
Kasutades broneerimiseks seda linki, saad 10% maksumusest tagasi:
https://www.booking.com/s/57_6/taavi357
Aitäh triinuli kogemusi jagamast!
Valisin enda 4-päevaseks Küprose külastuseks sama variandi - ilma kindlustuseta RyanAiri kaudu auto(50eur) ja kohapeal täiskindlustus juurde. Kui broneerida sama auto otse DriveCypruse lehelt(sellisel juhul oleks ju ok ka kindlustus ette ära osta), siis tuleb hinnaks 76eur. Minu jaoks piisav summa, et kombineerida.
Muidugi jah, ei saa vist kunagi kindel olla, kas kindlustus rendifirma kodulehelt broneerides vs leti taga sama hinnaga on?

Ühesõnaga - kui tahta "zero excess" kindlustust, siis kõige kindlam on mitte kasutada kolmanda osapoole omavastutuskindlustust, vaid püüda leida soodsa hinnaga auto+"zero excess" komplekt ühest ja samast firmast. Seda kõike siis vältimaks sekeldusi intsidendi korral.

Tänud vastuse eest, af! Tahtsingi juts küsida selle sama www.worldwideinsure.com lehe kohta, kas oleks ok seda kasutada(kui tingimused sobivad)  - intsidendi puhul asjaajamise sujuvus jms?

Mul konkreetselt on praegu 4 päevaks vaja seda omavastuste kindlustust ja Eestis küsitakse ca 60EUR, www.worldwideinsure.com küsib 10.20GBP.

Mul ka sama teema aktuaalne. Rendifirma pakub autot 25eur päev, mille sees on kõik kindlustused(sh ka klaasid, rehvid, kahju kolmandate osapoolte varale, inimestele jne), aga omavastutus on 450EUR. Kui ma nüüd mingi kriimu teen autole, siis ilmselt see 450EUR mult ka ära võetakse? Ja kui ma ei taha üldse midagi maksta võimaliku intsidendi puhul, siis ostan kasvõi Eesti kindlustusfirmalt toote "rendiauto omavastutuskindlustus" - selle puhul siis rendifirma võtab mu 450eur ära, aga Eesti kindlustusfirma hüvitab selle? Kas käib nii :) ?

-- Vahet ei ole, kelle nimel on kinkekaart. Põhiline, et tellimus on ikka nende reisijate nimel tehtud, kes reisile lähevad. --

Selle tellimuse all sa pead silmas seda, et kelle nimele broneering on tehtud või mida?