Aloha123

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
33 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

St akupank läheb prügikasti veel enne lennukisse jõudmist..

Akupangad on tänapäeval nii võimsad, et lennukile kaasa võttes klassifitseerub see ohtliku eseme alla. Kilukarbid aga lähevad üldiselt USA-sse jõudes pagasikontrollis prügikasti. Teraviljatooted ja juustud on lubatud, samuti mitte käsipagasis olev lubatud koguses alkohol.

Kui 2 perega tulla siia kuuks ajaks, oleks kõige parem ikkagi üürida piisavalt suur maja. Seejuures nii, et üürimise hetkel mainiks siiskivaid ühte perekonda. Võimalusel tuleks kaubelda security deposiidiga (tihti otsivad majaomanikud põhjuseid, et seda hiljem mitte tagastada). Ka autodega on tricky. Kui küsimusi, saatke privaatsõnum.

See, et karistatud, ei loe. Seda viisat lihtsalt ei anta, kui alust pole. 50k € pole samuti mingi argument. Kahjuks.

On. Tõesti on see seda väärt.

No SS kaardist koopia tegemine on küll liig igaljuhul.

No peaaegu nii see ongi - dokumentide väljastamine peatatud kindlasti pole, see toimub vaid teatud uute reeglite järgi ja seda saab kontrollida:

http://www.nyc.estemb.org/est/konsulaarinfo/pass/aid-104

Kusjuures veel lause - Korduva passi taotlemisel võtke palun kaasa USAs viibimise alust tõendav dokument (elamisluba ehk Green Card, vana pass kehtiva viisaga või tööluba). - on lausa boldis kirjutatud. Muide, samamoodi on ka teiste riikide esindustes korduvpassi väljastamine - GC või viisa letti ja alles siis saab asju ajada. Ukrainlased aga tahavad lausa Social Security kaardist koopiat! Tase!

Tead mis, mine USA saatkonda ja tee omale viisa - ongi asi selge kohe - polemingit teadmatuses istumist ja nuputamist. Aga võid ju ka lihtsalt neilt otse küsida asja kohta neile helistades.

No muidugi - Natuke flirtivat häält ja kena naeratust ja toimis - ja asjad toimivadki. Nii saabki kõige kiiremini asjad aetud ja ka rohelise kaardi kätte. Väga lõdvalt.

Absoluutselt! Täpselt nii see ongi. Tasuks olla Kailua Kona, Captain Cook, Ho'okena... mmm Ülevalt tuleb õhtul küll külma õhku kuid vahet pole ju. Muidugi eks igaüks ise valib meelepärase kliima või lausa aastaaja omale seal. Tahad suusatada või sukelduda - no problem

  1. O'ahu, Honolulu. City that never sleep - väike New Yorki model
  2. Vt Hawaii graigslistist. Arvesta et landlordile maksad kopsaka tagatisraha.
  3. Vaevalt. Kergesti ei saa isegi iPadi 3/4G kaarti sisse. Võibolla joppab, et leiad oma korteriaknalt asustatud piirkonnas mõne hotelli WiFi
  4. Vesi on soe alati - uju kus tahad. Õhk on samuti soe. Hawaii temperatuurikõikumine on vaid 4C - aastaringne suvi pm.
  5. Milliste eestlastega? Nende kahega kes seal elavad? Ühislaulmine - laulupidu?

ALOHA: ia 'oe e huakai maika!

To:uuelis

Eelpool on ju sellel teemal korduvalt räägitud - loe tähelepanelikult läbi see thread ja ongi sul vastused olemas! Lihtne ja kiire!