trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ise tunnen ennast geeniusena juba palju aastaid aga ametliku tiitli andis booking alles peale ~15 broneerimist.

Soovitaksin siiski buusiga Kambodjasse minna, kuna saad parema elamuse. Ise olen sõitnud sinna küll alati Vietnami poole pealt, kuna "staap" on mingil põhjusel alati seal olnud. Ära otsi KÕIGE odavamat bussipiletit. Võta paar $ kaalim pilet ja üldjuhul on ka buss ja teenindus parem. Tavaliselt korjab bussijuht või reisisaatja enne piiri passid kokku ja manangeerib ise piiril kõik asjad korda. Angkor Watis käigust saad tõsise elamuse aga Sihanoukville osas olen veidi skeptiline. See on turistikas ja üsna kallis. Ise lähen sel korral "staabist" Lao ja Birma poole. Need on ehedad ja huvitavamad. ...aga maitse üle ei vaielda

Edu!!!

  1. jaanuar hakkan liikuma ja 31. jaanuar kl. 10:25 olen HoChiMinh -is.

Terv, Erki erki@aussieround.com

kas mõnel on Austraalia numbrimärki müüa (soovit. VIC)

Erki

erki@aussieround.com

mul nüüd selline probleem, et eelmise aasta lõpus käisin Austraalias ja selle aastalõpu tahas samuti seal veeta. "Aicha" kirjutas, et kahe e-viisa vahel peab olema 6 kuud. Tegin eelmise viisa 16.nov.2009 ja olin kohal ainult 3 nädalalt detsembris. Nüüd tahaks minna samuti detsembrbris ja olengi portsu otsas. Piletid on juba taskus ja kui tõesti kehtib see "6 kuud vahet" reegel, olen madega plindris. Kas keegi oskab öelda, kuidas toimetada? Kardan, et siin resideeruv aukonsul ei oska midagi öelda. Appiiii!!!

pacaan

Ok, sõidan vahepeal nt. Uus-Meremaale. Kas on mingeid ajalisi nõudeid, et näiteks peab ära olema nädal või kuu vms. Või piisab "hommikul ära - õhtul tagasi"?