Viimased kommentaarid

Tänud teile, kes on jõudnud mulle juba vastata. Oli huvitav lugeda ja videosid vaadata, kus küll meie inimesed käinud pole. Eks minu reisiplaanid võivad ka muutuda, olenevalt infost mida juurde saan. Suured tänud veelkord, ehk keegi kirjutab veel...

Vana tarkus on siiski eelnevalt hinnas kokku leppida. Oled ju võõral maal ja mitte iga taksojuht ei saa seal sinu inglise keelest aru. Pärast võib arusaamatus tekkida. Taksomeeter näitas Patongis tõesti mõnikümmend bahti 500-st vähem, samas aga küsisid teised juhid 700. Ka seda poleks palju olnud ca tunniajase sõidu eest.

Minu kogemus: Peauksest välja ja kohe paremale ca 50m seisavad värvilised taximeetrid putka ees ja tõesti, how much ja 500 eest Patongi. Nalja sai ka, sest sohvrit polnud autos ja mina vajutasin ennast kohe roolitaha, seal ju roolid puha valel poolel(vasakpoolne liiklus).

Hotell iseenesest soliidsemat sorti, kuid tuba ei olnud suur. Kuna olin üksi kaheses, siis ruumipuudust ei tundnud. Kolmesed on kindlasti suuremad. Meelelahutusüritustest polnud seal miskit kuulda, õhtupoolikud olidki tühjavõitu. Petra sai välja ostetud eesti reisikorraldajalt, see maksis vist 200 eur. Toitlustus, kuna olen vähenõudlik, siis minumeelest väga hea. Mingi osa rahast võiks vahetada juba eestis, siis poleks kohe jooksmist-otsimist.

minu meelest üks kole koht.Tänava müra tappis ja seda "refergeraatorit" ka sisse ei saanud panna,see tegi samasugust lärmi.Toitlustamine normaalne.Õnneks olin teisel nädalal Caesaris, seal oli ok. Mine kindlasti Petra tripile.