punnu1

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

No läks normaalse hinnaga ma arvan,hommikul sai mõned taksojuhid läbi käia ja oligi üks valmis 400 bahtiga viskama Kamalale(2 inimest).Oli nii tšill vend veel,et viis hotelli kohale.Nüüd ainult tagantjärgi tarkus,et oleks pidanud kohe rollerid rentima ja sellega minema(õnneks pole mõttetut träna kaasas,kõik on seljakas)

Vähe teemast mööda,aga kuidas oleks kõige mõistlikum Phuketi lennujaamast saada Kamalasse.Hea oleks mitte üle maksta,kuna esimene päev alles siin ja hindadest pole veel aimugi.Eriti kuna esimest korda Tais :) Tänud kui keegi viitsib vastata.

Palun siis abi teadjamatelt.Minek Izmiri läbi Istanbuli ja Turkishiga.Istanbulis vaja vahetada terminali,et siis terminal I to terminal D.Kuna varem pole Türgis siselendudega lennanud,siis kaua võtab aega terminali vahetus? Ja kas kõik toimib nagu tavaline rahvusvaheline connection lend ?Arvatavasti kaasas ainult käsipagas.Tänud kes viitsivad vastata.... :)

Damn.....see oli nüüd küll ülihalb uudis.....ma lootsin et nad ikka venitavad märtsini välja.Piletid olid juba ammu ostetud.Nüůd peab hakkama varuplaane välja mõtlema.

Samad sõnad. Oskab keegi lisada liinile Riia-Kiiev-Dubai, kuna hind oli suht hea siis kaua ei pidanud mõtlema. Loodan ainult , et pole väga räme elamus(ma suht vähenõudlik).

Samad sõnad siin,olen kasutanud korduvalt Go teenuseid ja midagi kurta pole,alati on küsimustele vastused saadud ja õigeks ajaks asjad aetud.Pole mitte ühtegi korda pidanud pettuma,ka veebruaris minek nende teenuseid kasutades...

Tere. Palun siis kes oskab soovitada mingeid odavamaid variante ööbimiskohtade kohta. Plaan siis 2 päeva veel Linzis viibida aga kuna kedagi kohalikku ei tea ja raha ka ei taha mõttetult raisata, siis ehk keegi oskab soovitada mõistlikku hinna ja kvaliteediga kohta. Aitähh…

Mida tasuks tähele panna piiri ületamisel....et kas nagu mingeid erimaksustusi eksisteerib.