Viimased kommentaarid

Tänud vastuste eest!

Sõltub tõepoolest kuupäevast, ja alates jaanuari keskpaigast on soodsa hinnaga variante saadaval rohkem, ka siinses soodsate lendude foorumis on selle kohta infot. Aga mul oli tarvis lennata kohe kuu alguses ja siis on valikut vähem.

Valisin piletid väljumisega 6.01, üks ots, hind jäi lõpuks 347 eurot. Umbes Tallinn-Riia bussipileti hinna jagu odavamad piletid on saadaval ka UIA lennule RIX-Kiiev-BKK :D Helsingi väljumine oli natuke kallim, ja lisaks veel kulud Vantaasse jõudmiseks... Selle hinnaga piletid olid saadaval ka 4.01 ja vist ka mõnele hilisemale kuupäevale, minu eelistatud Kayaki otsingumootori tavaliselt väga hea +-3 päeva otsing miskipärast selle pakkumise puhul väga hästi ei tööta ja parem on iga konkreetse kuupäevaga eraldi otsida. UIA-l peaks edasi-tagasi sooduspakkumisi ka olema, vt nende kodukalt näiteks RIX-BKK või VNO-BKK marsruute.

Ostsin eelkõneleja soovitusel expedia.de lehelt piletid ära, oli tõepoolest 5 eurot odavam kui Iiri saidil ja vastutasuks säästetud peenraha eest sain toreda saksakeelse e-pileti :)

Uurisin huvi pärast ka lennufirmade lehti ja Adria sait näitab kenasti minu mõlemat lendu ja ka 4-tunnist vahepausi Kiievis, nii et asi peaks ilusti ühe pileti peal olema.

Mõtlen, et võibolla tasub lendamise päevaks siiski teha reisitõrkekindlustus...

Eks ma siis jaanuaris kirjutan siia, et kui libedalt läks!

Tänades,
Jaanus

Mina plaanin alustuseks maanduda põhjasarele - seal on rohkem elanikke ja soojem kliima, st kohanemise mõttes tunduvad olud soodsamad. Kuhu ja kuidas edasi, seda vaatab juba kohapeal.