erva

Rändur, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Minu arvates Lõuna-Tai üks mõnusmaid saari. Juba on küll turistide hordid seal käimas, aga siiski tasub väisamist. Saare keskel näeb veel kohaliku saareelu. Veits hipilikus võtmes ja elustiiliga saar, kohalikud ka mõnevõrra erinevad teistest taikatest. ATM on olemas, aga miksmitte ennetavalt end sulaga varustada. Paras veeta rannapuhkust 2-3 päeva.

Küsimus. Kui lähen üheotsa piletiga mõneks ajaks Euroopast ära ja tagasi plaanin tulla siis, kui pass kehtib alla 6 kuu (aga ikkagi kehtib), siis millised on tingimused näiteks lendamisel läbi teiste riikide. Enamikes, kui mitte kõikides, riikides kehtib viisa saamiseks tingimus 6 kuu passi kehtivusaja suhtes, kui aga tulen näiteks Austraaliast läbi Aasia, või Lõuna-Ameerikast läbi Aafrika Euroopasse, kas ka siis nõutakse seda 6 kuu tingimust? Siis ilmselt küll, kui plaanin seal riigis pikemalt peatuda, aga kui lendan nö transiittsoonis, kas ka siis nõutakse seda? Ehk kui ostan lennupiletid Austraalia-Bangkok-EUROOPA, mis on nö ühel piletil, kas siis on OK kui pass kehtib alla 6 kuu? Ehk teisisõnu, 1 hetk enam pole passis aega, et saad järjekordset viisat 6 kuu tingimusega, siis kas otse Euroopasse ostes saab pileti?

www.airbnb.com (eeldusel et lühem periood)

Kui Marina Bay Sandsi hotellis ei ööbi ja minna ainult vaateterassile, siis vaade on ilus (linna ülevaade, vormeli rada, vaateratas jne) aga basseini äärde siis ei pääse. Kui registreerid tuurile, siis vist saab, seega kui tahad unikaalseid vaateid linnale koos taevabasseiniga, siis miks mitte seal juba ööbida, kuna hinnatase Singpuris päris krõbe, vaateplatvormile minek ka maksab jne, saad mõnusa kogemuse. Valguse ja vee show ajaks tasub ilmselt alla tulla ja nautida seda lähemalt vee äärest.

Meil sama seis, pildid tegime 26-27 juuli. 16 august jõudsid asjad aussi ja läksid töösse (vastav märge siis tuli) ja nüüd siiani vaikus. Kisub kaa murelikuks kui juba pea 2 kuud möödas.

Ootan. Kohe varsti saab 4 nädalat täis peale kopsupilti.

Jah. seda minagi, et ehk ikka vara veel. Hetkel tegelikult pakub GOL ca 250 dollariga kaa piletit. Mis kõlab juba päris hästi. Majutusega leidmisega novembris-detsembris arubal ei tohiks vist probleemi olla, kuigi hind tõotab olla üsna krõbe!?

...pikkmees

Kas olete Arubale piletid ära soetanud? Kui jah mis lennufirmat kasutasite ning milliseks kujunes hind? Oleme ka ise uurinud läbi Venezuela Arubale, aga Caracas - Aruba ots ca 200-250 eur kõige odavamad, kas see on hea hind?

Mul sama küsimus, VoA puhul, kui üldse kontrollitakse seda, kas aktsepteeritakse kaa USD või EUR valuutasid? Kohapeal parem kurss peaks olema oluliselt.

Liigume kaa paariks nädalaks Krabi piirkonda mõne päeva pärast! Plaanis olla peamiselt Krabil, külastada Php-Phid ja Raylaid ning mõned ööd oleme ka Koh Lantal. Mõned küsimused seosees... Kas Phra Nang Beachile saab jala Railaylt? Kus asuvad paljuräägitud ning Jensi kirjeldatud kurikuulsad viewpoint ja peidetud laguun. Kui Plaanis mõnest kohast rollu rentida, siis kuivõrd peaks muretsema sellepärast, kui ööbime bungalodes, käime ujumas jne jne, kui suur risk on selest nö ilma jääda? Kas jaanuaris mingeid põnevaid üritusi leiab aset Krabil või Lantal?