wicca

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

10 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Selle saad osta airasia kodulehelt juurde.

Sain Lion Air-ist sama vastuse, mis CIDjEstL. Ühe lennu sain bronnida, kuid teise tegin tiket.com kaudu, mida soovitas ka Lion Air oma vastuses minu päringule.

Jardim Botanico-botaanikaaed Montes, pilet 5,50 Buss peatub otse värava juures. Läheduses on ka orhideede aed.

Laevareis Porto Santo saarele.

Kui oled spordisõber, siis Ronaldo muuseum, kesklinnas, pilet 5

The Doors of Rua de Santa Maria, Funchali vanalinnas.

Hea ülevaate saab kasutades kas kollast või punast hop in hop off bussi.

Olin St Pauls´s Bay´s, kus küll liivaranda pole, kuid kiviklibune riba täitsa olemas. Ilmselt ei saa Melliehaga võrrelda:) Bussiliiklus on hea ja soodne, võtab pisut aega, et sellest aru saada. Vaatamisväärsustele kulub oodatust enam aega kui liigelda bussidega. Soovitan eelnevalt uurida, mida, kus ja kuhu minna. Inimesed on väga abivalmid. Kindlasti tasub võtta mõni merereis!

Malta ja Madeira vastavad soovitule.

Olen käinud nö tööliste marsaga, pilet oli turistile 5 poundi:) Keegi midagi ei küsinud ehkki linna sisenedes kontrollitakse juhte. Vahemaa on ca 20 km ja taksoga on turistil kulukas minna. Niisama linnas jalutada ei keela keegi, kuid avalikku randa seal pole, seega lihtsalt jalutus-tuur.

Muidugi mine. Hurghada on kuurort, seega turistile turavlisem. Festival R asub 10 km kaugusel El Gounast, mine sinna kindlasti, bussiga saab odavalt.Seal on väga ilus. Shopata saad keskuses Sakkalas või Dahari turul.

Ilusat reisi!

Finnmatkat pakkus 2-nädalast reisi 750-ga