Viimased kommentaarid

Mina sain täna kogu summa tagasi, mis läbi Amoma tasusin, läbi panga siis.

Tänan vastuse eest. Seda ,et piletid tänaval saadaval olen teadlik. Aga praegu netis vaadates tundub mõnigi pilet soodsam ,kui eelnevatel aastatel tänavalt ostes.

Hea oleks teada ka millised leheküljed või firmad

Mei käisime eelmine aasta sõpradega Koh Yail. Väga meeldis,selline mõnus ja rahulik. Ühe päeva rentisime rollerid ja sõitsime ringi, ülejäänud 1,5 päeva olime oma hotelli territooriumil.Muidugi oleneb palju ka hotellist, meie oma oli lihtsalt võrratu ja see aasta lähme sinna lapsega.

Pankrott ei lähe reisikindlustuse alla. Minul oli ka läbi Amoma bronnitud, tuba pole ja raha ka. Läbi panga proovitakse raha tagasi kutsuda.

Just ostsin 4 piletit Taisse. Kõik toimis ilusti,maksin debet mastercardiga,mingit lisa tasu ei tulnud, hoopis soodust 53€ Kohe tuli ka kinnitus,kus bronninunmbrid kirjas. Kontrollisin finnairi lk ja kõik korras. Julgen soovitada!

Minul 2 aastat järjest lennuaeg muutunud, olen  kirja saanud Mytripist, aga olen helistanud alati otse Finnairi ja kõik asjad ilusti korda saanud :)

Oleme käinud 2 aastat ilma lapseta Tais ja see talv plaanime lapse kaasa võtta. Kõik sihtkohad ja tripid oleme ise organiseerinud.  Lennujaama tellime minivani vastu ja see viib ilusti hotelli. Kohapeal olles oleme tänavalt tellinud ka minivani ja sellega ringi sõitnud, näitame ära mis kohad meid huvitavad ja kõik sõidud on tehtud saanud, van maksis ca 1500 bahti koos juhiga 6h. Phi Phile oleme ka ise läinud, tänavalt piletid ja hommikul tuleb buss järgi ja viib sind sadamasse. Phi Phi sadamas ootavad sind juba hotelli inimesed, kes viivad sind hotelli. Paaditripid oleme ka kõik kohapealt ostnud, toimib. Paljud ütlevad, et Phi Phil pole üle paari päeva midagi teha, aga meile meeldib, mõnus chill koht. Ao Nang, ei jätnud külll mingit muljet ja sinna enam tagasi ei läheks. Koh Lanta meeldis ka, selline mõnus väike kohake, aga kõik vajalik olemas. See aasta käisime ka Koh Yao Yail, väga armas pisike saar, ehtne puhkamise koht. Nii Yaile kui Lantale saab saab otse Phi Phil laevaga ja piletid ikka tänavalt ostetud. Phuketis soovitan minna Elephant Retirement Parki või Elephant Jungle Sanctury, mõlemas kohas ise käinud ja elamus on fantastiline :)  Jungle Sancturys bronnid netis oma külastuse ära ja buss tuleb sulle hommikul ilusti järgi ja pärast viib  hotelli tagasi. 

MinnuMannu- kuidas plaanid Koh Yai Yoi/Noi´lt Phi Phile minna

Meie käisime eelmine aasta, Phuket(Rawai), Phi Phi, Koh Lanta ja Krabi(Ao Nang) Olime kõikides kohtades 3 päeva ja meile täitsa sobis. Uurisin erinevatest kohtadest ja erinevatelt inimest kuhu minna ja mida teha. Üks kiitis Phuketit taevani, teine kirus :) Tegimegi ise siis tiiru ära. Koh Lantal peatusime http://papillon-kohlanta.com/index.html Rootslasest omanik oli väga abivalmis ja töötajad väga sõbralikud.

Minul mytripiga kõik hästi sujunud. Esimesel korral sisestatsin ühe reisja nime valesti ja saime õigeks muudetud. Suhtlesid nii meili kui telefoni teel. Kaks korda on finnair muutnud oma lennuaeg ja alati teavitus tulnud. Olen otse finnairi helistanud, et asi kindel oleks. Näiteks, veebruariks ostetud Tai piletid ja lennuaega jälle muudeti. Nii  väljumist Tallinnast kui ka tagasi lendu Phuketist. Aga muutmata jäi viimane lend Hel-Tal. Jõuame Helsingisse 18.40 ja lend väljub 18.30. Helistasin finnairi ja uurisin asja. Kõik sai korda. 

Tere. Meil ka sama plaan,et minna mõneks päevaks nendele saatele. Otsides leidsin sellise  kirjelduse, ehk on abiks https://globetrottergirls.com/2018/02/koh-yao-yai-koh-yao-noi/

Meie tellisime siit transpordi ja kõik toimis. Lend hilines, aga meid oodati ilusti ära. Sõitsime Rawaile ja maksime nii nagu kirjas 1000 bahti. Soovitan https://www.travinphuket.com/airport-transfer.html

Agos Nikolas armas väike linnake ☺ Ise olen puhanud Hersonissoses, aga oleme alati auto rentinud ja ringi sõitnud. Kohti kuhu sõita ja mida vaadata on palju.

Ostsime ka piletid Mytrip.com kaudu ja ekslikult jäi nimest üks täht puudu. Saime kõik kenasti korda mytripiga.

Tere.Kõik oleneb ju hinnaklassist ja kas on plaanis ka ringi liikuda.Ise olen tavaliselt mõned hotellid välja valinud ja siis täpsemalt uurinud järgmistel saitidelt:tripadvisior.comwww.holidaycheck.dewww.tophotels.ruVäga hea kuna näeb reaalselt külastajate tehtud pilte ja soovitan lugeda negatiivset tagasisidet, vahest on need nii absurdsed, et ajab naerma.Kiiresti viskasin pilgu peale, minu jaoks suur miinus see et asuvad Alanyas(lennujaamast ca 100km) ja territooriumid on väga väiksed

Kuu aega tagasi sai just Tais käidud ja Tallinnas küll keegi midagi ei küsinud. Lennukis enne Taisse jõudmist anti küll see migratsiooni paber mis tuli ära täita.

Marlboro oli 145 bahti,aga parema kvaliteediga oli näiteks helesinine Camel 60 bahti,aga seda kõikides poodides ei olnud. Lennujaamast ostsin bloki valget Kenti 720 bahti,ehk pakk ca 1.8 euri

Olen ise peaaegu sama valiku ees, Kemeri kesklinna isiklikult eriti ei kutsu, Crystal Flora asub Belbidi külas, mis on väga kena loodusega. Türgis käime just lapsega puhkamas ja eriti kusagil ringi ei seikle, seega minu jaoks oluline,et hotell oleks suure ja avara territooriumiga ja lapsel oleks seal tegevust.

Kuna läheme Kambodzasse esimest korda siis käime ikka Sihanoukvillest ka läbi,seda enam, et meid kutsuti sinna. Hea on oma silmaga üle vaadta ja kui koht ikka vastumeelne on saab alati varem lahkuda :) Bussireis jääb meil ilmselt ära, tahaks kiiresti kohale jõuda ja parim selleks on ilmselt lennuk. Reaper-info oli ju kasulik,see et lennuplaanid muutuvad tuleb ikka ette,vabandamiseks pole küll põhjust :) rranne-kas oskad öelda kas ca 4 tundi on piisav alates maandumisest kuni järgmise lennuni teises lennujaamas?

Oskab keegi komenteerida/aidata Sky Angkorair leheküljel olevaid piletite hindu. Sisestasin From Siemreap-Cambodia To Sihanoukville-Cambodia ja hinnad 30-80dollarit. Momondo lehel pakub cambodian Ankor Air hinnaks 132 euri. Hinnavahe on päris suur,,,

Vaadates Angkor Airi lennuplaani, siis hetkel väljub lennuk õhtul, ehk ca 12 tundi Bangkokis passimist. On ka võimalus minna Air Asiaga aga buss,takso? Kaua need liiguvad sinna ja kas on üldse mõtet nende peale panustada?

Milline oleks kiireim viis jõuda Kambodžasse, lennuk maandub Bangkokis kell 10 hommikul? Nagu aru sain siis rong väljub varahommikul,ehk siis tuleks öö veeta Bangkokis. Kiirem ja mitte kõige soodsam varjant oleks vist lennuk?

Akka Andetonis käidud ja jäime kõigega väga rahule. Esimene pluss oli juba see, et lennujaamast tulles oli meie hotell teine, kus peatus tehti, ei pidanud kaugele loksuma, samuti tagasi tulles olime eelviimne hotell. Öösel kohale jõudues sai sööklast veel snäksi ja juua. Tuba oli väga korralik ja suur, mahtusime sinna ilusti 3-kesi ära. Tuba oli küll maavaatega, aga samas olid kohe näha võrratud mäed. Süüa-juua sai väga korralikult, peale lõunat sai jäätist ja vahvleid. Tasuta veed ja mahlad oli külmkappides olemas nii toas kui rannas ja bassu ääres. Lastele oli ka oma restoraan :-) Lastele oli 2 lastebasseini ja 3 liumäge, ning just hakkati ehitama randa laste mänguplatsi. Meie poiss õppis rõngaga ujumise ära ja peale seda meeldis talle olla suurtes basseinides. Miniklubi oli ka suur ja korralik, ainuke minus see, et üksikul eesti lapsel võib seal veits igav olla, kuna räägitakse seal ainult vene ja inglise keeles. Hotelli kirjeldus ja pildid vastavad täpselt üks ühele, mis oli minu jaoks täielik üllatus :-) http://www.tury.ru/hotel/id/34725