rongard

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari

Meeldib seigelda ja avastada. Kindlasti väga looduslähedane inimene ja igal võimalusel lähen kuhugi uude kohta jalutama või rattaga sõitma. Minu senimaani kogetud/nähtud maailmaks on Euroopa (15 riiki vist kokku läbi käidud) ja Indoneesia, kuid kindlasti tahan näha rohkemat.

14 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Väga äge! Ka meil oli plaan tegelikult Hispaania jõuda (mina isiklikult tahtsin väga Lõuna-Prantsusmaad näha), kuid paraku hakkas aega nappima, Itaalia oli muserdav (hääletamise poole pealt; riik ise oli tore) ning kõige tipuks väänas sõbranna enda jala välja ja see hakkas paiste kiskuma. Seepärast pidime me Viinist ühistransporti kasutades tagasi tulema. Kuida Hispaanias muidu hääletamisega on? On see rohkem nagu tabu või inimesed ikka peatuvad?

Nojah, ma ise arvasin ka, et ühistransporti tuleb ikka linnas kasutada. Mitte et mõnest eurost kahju oleks, aga lihtsalt varemalt olen suurlinnas ühe korra olnud ( London) ning seal oli see ühistransport kohati üpris keeruline (marsruudid ja nendest soti saamine), seega seda mõtlen keerukuse all.

Tänud igaljuhul!

Tänud vastamast LittleChair!

Kas linnades saab üldse hääletada? Ma mõtlesin, et see keelatud või nii. Küsiks veel, et kas sina ise hääletasid siis või kasutasid siiski ühistransporti?

Saksamaa on meil kindlasti marsruudis sees ja kusjuures mulle on ennemgi seda kohta soovitaud külastada :D Loodetavatsi saab ka siis külastatud.

Ajaa, ja ehk oskab keegi öelda mõnda sellist programmi või rakendust, mis sisaldaks detailseid (teede ja asulatega) Euroopa kaarti ning mis EI vajaks interneti. Mõtte on siis läppar kaasa võta ja seda navigeerimsieks kasutada, sest mobiiliga võib jube kalliks minna ja ei tea kas paberkaartidega alati hakkama saab? Ise olen leidnud sellise rakenduse nagu Openstreetmap. Keegi teab kommenteerida selle kohta midagist?

Jällegist, tänud nõu ja abi eest!