Uhti1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi
9 meeldimist
8 postitust / 43 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kõik eelkirjeldused on head. Aga aprillis on merevesi (Vahemeri) külm, ikka vette ei lähe küll kui +17. Käisime mai kuus ja no ikka tahtis kerad ära võtta. Kõige parem on septembris minna, ööläbi on mõnus soe, saab lühikeste pükstega kogu aeg ringi lasta ja merevesi +24.

Selle tabeli järgi (Table correct as of 22 June 2017) jah 5 kg. Turva väravast läbi minnes võid Tax Free tsoonist kaasa haarata midagi. Seda muidugi ei pea stjuuarditele eksponeerima.
https://www.skyscanner.net/news/cabin-luggage-guide-hand-baggage-sizes-and-weight-restrictions

Sellise haigla möödalaskmise või lohakuse tuleks isegi suure kella külge panna !!!

Eesti numbriga autole ei tule mingit arvet. Vähemalt mulle pole tulnud, olen Rootsis, Norras, Soomes k6vasti s6itnud.

Tänan viite eest, aga saaks minna peale 17 aprilli, siis reisibyrood enam ei tee sinna paketilende.

Terekest

Kuul suht koos või ma olen aasta lõpus liiga uimane....Proovin seal azair.com lehel lende otsida...panin näiteks Tallinn-Jakarta Soonest dep: 01.02.2017 ja latest return: 24.02.2017 , min. days 14 ja max days 20 , max change 3 (proovisin ka 4-ga) , max days to wait 1 ja Enter ja mitte ühtki lendu noh....mida ma sea siis valesti teen? Panin TLL asemel ka Baltic Countries , sama seis krt...

Head aasta lõppu !!

Kui v6tta Ryanair-i connect flight läbi Londoni(Stansted), siis 1 h 15 min peaks piisav aeg olema, et j6uda teise Ryani lennule? Eeldan, et need arrival ja departure gate-d on lähestiku samal firmal?

A.

Sry jah vaatasin valesti, aga noh mingit soodukat seal hetkel pole Tenerife -Tallinn 160 € per face ja 5 h Bergamos. Kui tulla 19. dets Tenerifelt siis 22 € Bergamo ots, aga edasi ei saa... 20. järgm lend TLN. Nii see ongi tehtud.

Ryan ei lenda Tenerifelt Bergamo-sse...

Jah käisime ka omal käel Phi-Phi-l, jumala äge, oma aeg teed, mis tahad. Seal kohalike käest võtsime pika sabaga paadi ja kolasime mööda saari Maya Bay jne. Tingida muidugi annab päris kõvasti, seda tasuks kindlasti teha.

Paar nädalat tagasi Bangkokist tulles võin nõustuda E.T.-ga. Nii ongi, et taxomeetriga taxo sõidab odavamalt, kui Tuk-Tuk ja hinnas kokkuleppides tuleb kokkulepe kallim , kui taxomeeter (kogemused). Jah ja keeldumisi oli ka, seda juhtus siis, kui oli tipptunni aeg ja tahtsime pikemat otsa sõita. Aga saab muidugi kokkuleppele, ku natu peale visata. Eesti mõistes 4-5 €. 3-4 peale ära jagades ei tee see suurt midagi, kõik rahul.

Tere

Plaan minna septembris Sitsiiliasse. Hetkel tsekkasin Ryanairi, pilet tuleks soodne, miski 85 € üks ots läbi Bergamo. Kuna Tallinnast jõuab Bergamosse 23:10 lennuk, siis kas saab öö olla seal lennujaamas, et siis hommiku Ryanair-ga 06.35 edasi lennata Cataniasse/Palermosse?

Terv.
A.

Tere

Tai on Eestlastele viisavaba, Kambodza viisa sai 30 dollari eest lennujaamas. Vietnami kohta ei tea.

To karrin:
Aitäh soovituse eest, täna käisin uuesti seal ja sai mis vaja. Eile oli see, et läksime keskusesse Skywalk tee kaudu ja see 2. korruse sisenemisega. Siis jäigi 1. korrus vahele :) .

Tere
Kriban siis ka siia teemasse, peaks sobima. Kuna hetkel Bangkokis, siis soovitage palun kuskohast saaks originaali lähedasi koopiaid osta (30-40 € Tommy, Diesel jne. teksad ja muid riideid. Käisime läbi MBK ja Platinium keskused, aga noh need rohkem turu moodi ja norm. koopiat sealt ei leia.
Tänud ette !!!

Ka minek 24. jaanuar. No päris passi ma kyll neile ei anna, see ikkagi on seal maal peamine reisidokument. Teen passi koopiad ja pakun ID kaarti, kui ei sobi, siis järgm rendi putka.

To marko64

Käisime augustis ja kõik oli nii nagu bookisin shuttledirect.com lehelt. Mingi tädi oli veel lennujaama uksepal vastas ja korjas rahva kokku. Lennujaamast väljudes kohe paremale, minna on kuskil 100 m ja seal kohe bussijaam bussidega. Mis läheb Barcasse, mis Lloret De Mari jne. Üks lk on see: www.sagales.com
Seal saad bussi ära bookida. Buss nr 604 ootab Ryanairi lennuki ära, 16 € üks ots. Saab ka otse Ryanairi kodulehelt võtta "shuttle to Barcelona". Kui piletid käes, siis ma ei tea, kas enam sinna bussi saab lisada.

Ok, aga kui pole siis palju see trahv-altkäemaks on rolleriga?

To altss

See rahvusvaheline juhiloa nõue on ainult siis, kui autoga sõidad? Ega rolluga sõites seda pea siis olema?

A.

Terekest

Oli meilgi EA piletid Kiievisse jaan. l6pus ja sealt edasi jätkulend Bangoki. S6ber kes meil seda reisiasja planeeris ja ajas hakkas ka uurima peale EA olematuks tunnistamist, et mis siis edasi saab. Tripstast tuli vastus, et lihtsalt k6ik piletid on kehtetud, et siis WTF mism6ttes terve reis...Vahendan s6bra teksti kirjavahetusest, ehk kellelgi on kunagi abiks, et lippu tuleb ikka k6rgel hoida:

Täiesti pekkis! Sain täna kirja Tripstast, et meie lennud Tallinn-Kiev-Bangkok ja Bangkok-Kiev-Tallinn on annulleeritud ja tehakse „full refund“ ehk kogu papp makstakse tagasi ja lennusooviga jõuda Bangkoki võime perse kerida.
Võtsin kätte telefoni ja helistasin Customer Servicesse oma murega. Naisterahvas, kes mulle seal vastas kinnitas, et lennud on kehtetuks muudetud ja raha kantakse mulle tagasi kolme nädala jooksul. Ütlen ausalt, tundsin, kuidas mul vererõhk tõusis ja pea hakkas ringi käima ning samuti hakkasin kokutama ja unustasin inglise keele ära. Arvan, et vist umbes 10 korda küsisin üle, et mis moodi ja miks kõik lennud, et me võime ju Kiievisse ise minna, jätke see Bangkoki lend meile alles. Tädi ütles, et nii ei ole võimalik ja „that’s it“. Siis suutsin ennast veits koguda ja hakkasin välja näitama oma pahameelt, et umbes „what the fuck“ jne.. Tädi küsis, kas mul on veel mingeid küsimusi, millega ta saaks mind aidata. Ütlesin, et üks küsimus on – tahaks uusi pileteid, kas ma saan neid nende kaudu osta? Jah, seda saab kinnitas tädi ja hakkas arvutit kribades uusi variante otsima. Küsis veel, et milliseid Aerokompaniisid ma eelistan. Vastasin, et mul suva, mis kompanii, mind huvitavad samad kuupäevad ja eelistan soodsat hinda. Siis mingi moment viskas sellel tädil juhtme kokku ja ta suunas mind mingi teise tädi juurde. Teise tädiga hakkasin uuesti jändama ja õiendama, et „what the fuck“ jne., kuni äkki tädi ütles, et ma talle kiiresti kohe praegu saadaks „reply with confirmation“, et tahame uusi pileteid. Kiirelt telefoni toru kõrvaääres hoides kribasin talle kirja, mis peale ta ütles mulle, et 15 min jooksul saan ma oma meilile uued piletid.
See läks küll meil üle noatera. Oli juba moment, kus olime oma lennupiletitest ilma. Siit moraal: ära iial nõustu kohe sulle pakutava sita variandiga!

Käidud mais. Vahemeri on mais veel suht jahe, ei kipu vette, aga kui päike on prioriteediks siis sobib. Päris kähku kõrbeb ära.

Hommik

Tänud to triipkood asjaliku info eest !! Kindlasti võtame plaani ka Cafe Amigost läbi astuda :)