Kavi

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi

11 meeldimist
1 postitust
71 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meie valisime Sharmis Albatros Royal Moderna.. kunas lastebasseinid on kõik soojendusega ja väga vinged.

Meil perega reis ostetud 27.02 Sharmi.. 1 nädal kohapeal ja pärast 1 nädal kodus karantiinis.. eks näha, kuidas sujub.. pole varem Egiptuses käinud.. hotellist nina välja ei plaani pista..

Tahab keegi lähemalt rääkida oma plaanidest Mehhikosse? Kunas Tai ilmselt niipea oma karantiinikohustust ei muuda.. siis on ka plaan Mehhiko poole piiluda.. veebruar-märts. Lufthansaga vist peaks saama vaid 1 maandumisega Tallinnast kohale? Hinnaklass ca 700eu juures nägu? On paremaid/soodsamaid variante veel`?

Mul olid piletid ostetud juba eelmise aasta detsembris.. selle aasta novembriks Taisse.. oleks teadnud, et selliseks jamaks läheb.. poleks ostnud.. aga nüüd loodan vaid, et ikka saab minna.. kuigi jah ilmselt on see olukord 50/50 praegu..  elame näeme, hetkel ilmselt uuesti ei ostaks.. kannataks veel kuu-paar ja hindaks olukorda siis.. ja kui osta siis kindlasti ala "Finnair" või "Turkish Airlanes" vms sarnase firma kaudu.. sealt on lootust ja reaalselt raha tagasi saada või endale sobilikule ajale reis edasi lükata..

Huvitav kas "Aasia hooaja alguseks" november-detsember Turkish Airlines veel Tallinna lendab.. murelikuks teeb.. mis arvate, on lootust?

Ostetud Taisse piletid novembriks Turkishiga.. ostsin tegelikult piletid juba detsembris, enne seda suurt kriisi.. kuid hetkel tundub, üks turvalisemaid valikuid.. Üldiselt lendangi vaid; Emirates, Turkish, Finnairiga, kunas teistes lennufirmades olen pidevalt pidanud pettuma.. Samuti hetkel välistaksin lendamise Aeroflotiga.

KC Grande on tore hotell jah.. ainuke miinus on hotelli hind :) Maksin pool access toa eest 140eu öö..  ja basseini vesi oli jääkülm.. katusel infinity bassein oli samas täitsa ok.  Hinna/kvaliteedi suhte poolest seda hotelli ei soovita..  , kuid asukoht ja hommikusöök olid väga head.

Soovitan samuti Langkawi ja Koh Lipe kombot..  Balil rannad suhteliselt "kehvapoolsed" , võrreldes Lipega näiteks.. eks neid paate seal Lipel ole jah omajagu vees.. aga see on ka tore teistmoodi elamus.. lisaks saad sealt minna nende samade paadikestega kõrvalsaarele..

Kas Lipel käidud? Kuidas oli?

Türgis ilm soe, kuid jah basseinid soojenduseta.. vesi seal basseinides pehmelt öeldes karastav.. sama lugu on enamus Euroopas.. Egiptis ja Kanaaridel on soojendusega basseine küllaga, kus just lastel lõbus möllata.

Endal ka minek Langkawi - Koh Lipe . dim123 kirjuta siis pärast, kuidas sujus ja mida tasub külastada, mis kohti mitte.

mul oli plaan samuti Koh Rongile minna.. kuid avastasin ka just, et "lennujaam" on 180km eemal saarest :) Ja sinu jutt hirmutas kohe täitsa ära.. nüüd otsin uut sihtkohta Aasiasse novembriks.. oskab keegi midagi "valutumat" soovitada? Kuhu saaks max 20h kohale Tallinnast.. !? ja natuke mugavamalt..

Soovitan ka Koh Changi.. 2x käinud, mõlemal korral 2 nädalat. Esimese 2 nädalaga ei jõudnud kõiki kohti ära avastada ja kõrvalsaari.. Need, kes ütlevad, et pole midagi teha 2 nädalat, istuvad ilmselt oma hotellis ja teevad päevas tunnise rolleri tiiru

kust kohast te neid TUI Balticu soodsaid hindu leiate? 

Selle ajaga ei jõua te kindlasti Tai põhja osa ja lõuna osa külastada.. Kunas maandute Bangkokis siis külastage põhjas asuvaid kohti, nautige kultuuri.. ja siis tehke näiteks 4-5 päevane puhkus Koh Changi saarel (ei anna võrrelda  Phuketiga) Väga layd back ja chill saar, kus rohkelt avastamist ja niisama saate ilusaid liivarandu nautida. (Bangkokist vaid 4h bussisõidu kaugusel) 

Mis transpordiga  te sealt edasi Nha Trangi liigute?

Guadeloupel väga ilus loodus ja rannad, saare keskel suur vulkaan, kuhu saab täitsa tippu matkata.. elamus omaette! Saare keskel vihmametsad, kosed. Ainukene miinus on, et 90% prantsuskeelne, kuigi meil seal keelega probleeme ei tekkinud. Hinnad ka üle keskmise kallid.. (va RUMM, mis maksis 6.50eu/L) Hotellid kallid, kuid läbi Airdnb leiab igas valikus soodsat majutust, vastavalt rahakotile. Keegi siin eelnevalt võrdles Tenerifega.. siis olles käinud mõlemas kohas, ütleks, et ei ole kohe midagi võrreldavat siin.. va see, et mõlemad on saared :)

to kollane: See hoiab nii gaasi sees kui ka joogi jahedana. Hiinas on selle analooge müüa.. hind ca 20eu tk, ei tea kas toimib samamoodi..  kakat juttu toota pole samuti mõtet.

See oli asjalik info, AITÄH. Ilmselt siis teine variant ongi Hel-BKK otselend ja BKK- PhQ, samas kui saab hinnaga ala 500eu Hel-BKK pileti siis veel teine 180 otsa BKK-Phu Q.  Kui pikalt ette osta.. ega siis ilmselt väga soodsamat/kiiremat varianti polegi..

Aga kas läbi aegade on ka nö soodukaid silma hakanud sinna saarele.. ei mõtle viimase hetke pakkumist...  just pean silmas TUI ja Finnairi poolt?! Või pole mõtet sellist asja oodata :)  Plaanis minna alles 2020 dets

TUIlt need "ulme pakkumised" ala 320eu otselend Helsingist.. kui kiirelt peab välja lendama? Ala homme/ülehomme? Kui praegu veebruariks ette vaadata.. siis on otselennul hind 1000eu nägu.. kas selliseid ala 500eu ots on ka ette tulnud? Plaan järgmisel aastal minna.. kuid tahaks 1 lennuga kohale saada.. ümberistumised ei tule kõnealla..

jätsime vahe 6h, et lennujaama vahetada.. liikusime ühest lennujaamast teise Bolt (Taxify) olime 4 kesi ja maksma läks 50-60eu kokku. Kohale jõudsime alla tunni.

Laps saab jaanuaris 4a. Hotellist välja ei plaani minna. Just lapse pärast ongi sihtkoht selline.. ja hotelli tahakski just võimalikult head,kunas sealt välja ei liigu..  endale pakub huvi snorgeldamine ja võimalikult hea toit.  Tuulevaikne hotell on kindlasti väga tähtis..

Tänud Nutella, selle hotelli siis välistan.dim123: kas mis mõttes alla, kui kaardi pealt vaadata siis nö lõunasse Hurghada suunas?  Eks see tuule teema on seal ilmselt nagunii.. pigem äkki valida hotelli, kus on bassein näiteks ala "hotellikompleksi keskel kõrgemate hoonete vahel" ja loota, et seal on vähem tuult..  Neist hotellidest "all" pool asub Stella Di Mare.. ehk seal siis võib natuke vähem tuulisem olla?