Cob

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi


5 meeldimist
1 postitust
58 kommentaari

 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Soovitan ka Koh Changi.. 2x käinud, mõlemal korral 2 nädalat. Esimese 2 nädalaga ei jõudnud kõiki kohti ära avastada ja kõrvalsaari.. Need, kes ütlevad, et pole midagi teha 2 nädalat, istuvad ilmselt oma hotellis ja teevad päevas tunnise rolleri tiiru

kust kohast te neid TUI Balticu soodsaid hindu leiate? 

Selle ajaga ei jõua te kindlasti Tai põhja osa ja lõuna osa külastada.. Kunas maandute Bangkokis siis külastage põhjas asuvaid kohti, nautige kultuuri.. ja siis tehke näiteks 4-5 päevane puhkus Koh Changi saarel (ei anna võrrelda  Phuketiga) Väga layd back ja chill saar, kus rohkelt avastamist ja niisama saate ilusaid liivarandu nautida. (Bangkokist vaid 4h bussisõidu kaugusel) 

Mis transpordiga  te sealt edasi Nha Trangi liigute?

Guadeloupel väga ilus loodus ja rannad, saare keskel suur vulkaan, kuhu saab täitsa tippu matkata.. elamus omaette! Saare keskel vihmametsad, kosed. Ainukene miinus on, et 90% prantsuskeelne, kuigi meil seal keelega probleeme ei tekkinud. Hinnad ka üle keskmise kallid.. (va RUMM, mis maksis 6.50eu/L) Hotellid kallid, kuid läbi Airdnb leiab igas valikus soodsat majutust, vastavalt rahakotile. Keegi siin eelnevalt võrdles Tenerifega.. siis olles käinud mõlemas kohas, ütleks, et ei ole kohe midagi võrreldavat siin.. va see, et mõlemad on saared :)

to kollane: See hoiab nii gaasi sees kui ka joogi jahedana. Hiinas on selle analooge müüa.. hind ca 20eu tk, ei tea kas toimib samamoodi..  kakat juttu toota pole samuti mõtet.

See oli asjalik info, AITÄH. Ilmselt siis teine variant ongi Hel-BKK otselend ja BKK- PhQ, samas kui saab hinnaga ala 500eu Hel-BKK pileti siis veel teine 180 otsa BKK-Phu Q.  Kui pikalt ette osta.. ega siis ilmselt väga soodsamat/kiiremat varianti polegi..

Aga kas läbi aegade on ka nö soodukaid silma hakanud sinna saarele.. ei mõtle viimase hetke pakkumist...  just pean silmas TUI ja Finnairi poolt?! Või pole mõtet sellist asja oodata :)  Plaanis minna alles 2020 dets

TUIlt need "ulme pakkumised" ala 320eu otselend Helsingist.. kui kiirelt peab välja lendama? Ala homme/ülehomme? Kui praegu veebruariks ette vaadata.. siis on otselennul hind 1000eu nägu.. kas selliseid ala 500eu ots on ka ette tulnud? Plaan järgmisel aastal minna.. kuid tahaks 1 lennuga kohale saada.. ümberistumised ei tule kõnealla..

jätsime vahe 6h, et lennujaama vahetada.. liikusime ühest lennujaamast teise Bolt (Taxify) olime 4 kesi ja maksma läks 50-60eu kokku. Kohale jõudsime alla tunni.

Laps saab jaanuaris 4a. Hotellist välja ei plaani minna. Just lapse pärast ongi sihtkoht selline.. ja hotelli tahakski just võimalikult head,kunas sealt välja ei liigu..  endale pakub huvi snorgeldamine ja võimalikult hea toit.  Tuulevaikne hotell on kindlasti väga tähtis..

Tänud Nutella, selle hotelli siis välistan.


dim123: kas mis mõttes alla, kui kaardi pealt vaadata siis nö lõunasse Hurghada suunas?  
Eks see tuule teema on seal ilmselt nagunii.. pigem äkki valida hotelli, kus on bassein näiteks ala "hotellikompleksi keskel kõrgemate hoonete vahel" ja loota, et seal on vähem tuult..  Neist hotellidest "all" pool asub Stella Di Mare.. ehk seal siis võib natuke vähem tuulisem olla?

Soovitan kindlasti vulkaani otsa ronida.. see oli meie jaoks nr1 kõrghetk saarel. Kindlasti veel soovitan veeta aega Le Gosier saarekesel.. edasi-tagasi paadipilet maksab 5 eurot.. väga kena rand.. minna soovitan hommikul kui on rahvast vähe.. iga 30min tagant liigub paat edasi-tagasi.

Veel oli väga lahe paadireis, kus sa snorgeldada ja külastati mitmeid erinevaid imepisikesi paradiisisaari ja ka laevavrakki.. hind oli vist ala 40eu nägu ja sisaldas ka varustust.  Süüa saab soodsalt nö "grillbaarides" kust kaasa ostes on hinnad kõvasti soodsamad, lisaks on odavad pitsad. 
Loomaaed oli ka vinge, eriline elamus oli sealsed kõrgustes rippuvad sillad. Randadest oli väga ilus Sainte-Anne rand, kuid see on saarel praktiliselt ainukene, mis on meeletult ülerahvastatud.. aga lastega on seal super.. väga madalad ja soojad "sopikesed". Kõige nö mõnusam rand on Grande Anse.. sinna mines on parkla autosid nii täis, et parkimiskohta ei pruugi leidagi.. aga rand on niivõrd suur, et ruumi on kõigile.. pole probleemi, et ülerahvastatud.. kunas rand on kilomeetreid pikk..
Keegi mainis ka internetti.. Telial on saarel netilevi 0. Elisal on saarel mobiilne internet täitsa olemas.. ja ca 80% kaetud.. 

Vietnamis samad võimalused olemas, hinnad soodsamad.. Vietnam on nagu Tai 10a tagasi :)

Üks küsimus veel, et ilmselt tuleb paljudel Pariisis lennujaama vahetada,  kas olete liikunud ühest lennujaamast teise bussiga või mingil muul moel?  Palju on see maksma läinud ja kui palju võiks aega varuda?

Tänud vastamast.. küsiks veel ka kuidas seal sularaha automaatidega lood on? Ehk kas võtsite siit raha kaasa või on kohapeal automaadid kenasti olemas? Kui suur võiks olla teenustasu? Poes kaardiga maksmine vist pole probl?

Oskab keegi soovitada ka näiteks tema meelest top5 "vaatamisväärsust" ? Kuhu tasuks kindlasti minna ja kuhu mitte?

Kadri_L  Ütle palun kust sa autot nii soodsa hinnaga rentida said? Läksite ka Leveli ga? Kui jah siis kuidas/millega saabumisel ööbimiskohta saite? Netist autorendi hindu vaadata.. siis kipub sinna 500eu kanti jääma 14päeva hind..

Me ostsime ära.. kunas plaanime samal päeval lennata kohe edasi Pariisist.. siis ajaliselt klappisid turvalise lendudevahelise ajaga vaid Finnairi lennud.. Airbaltic meie aegadega ei klappinud.. ja kuskil lennujaamas ööd ka veeta ei taha.. tagasi oleks saanud.. Balticuga samal päeval ,kuid minnes mitte..  sain Finnairiga eelmine nädal hinnaga 165eu nägu.. Tallinn-Pariis-Tartu 

No hind võiks olla kuni 800 nädal.. ehk 1600 2 nädalaks.. olen ise mõned juba välja valinud airdnbst, kuid ootasingi soovitust, ehk on keegi ise juba käinud ja oskab omast kogemusest rääkida/soovitada. - piirkonda/korterit/maja..  Kadri_L mis kuupäeval teil minek on? kas Pariisi piletid ka ostetud? Soetasin eile ise Finnairi kaudu edasi-tagasi piletid ära eile..

Palun andke infot, kus olete ööbinud saarel.. link ei teeks paha!

Nende 200eu piletitega kaasnebki vaid käsipagas..   põhipagas +150eu

meil plaan samuti samal päeval edasi lennata.. minek 10 märts.. Tallinn-Pariisi piletid veel ostmata..  Finnairiga lendate 5 märtsil Pariisi? Või on see osa teil veel lahtine?

Läheme ka märtsis 2019.. mis kuupäeval teil väljalend?  Sinna saab isegi ID kaardiga.. pole passigi tarvis.. samuti toimib Telia mobiilne internet ja kõned ilma lisatasudeta..