Cob

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi. Tahab minna:
2 meeldimist
0 postitust / 45 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Vietnamis samad võimalused olemas, hinnad soodsamad.. Vietnam on nagu Tai 10a tagasi :)

Üks küsimus veel, et ilmselt tuleb paljudel Pariisis lennujaama vahetada,  kas olete liikunud ühest lennujaamast teise bussiga või mingil muul moel?  Palju on see maksma läinud ja kui palju võiks aega varuda?

Tänud vastamast.. küsiks veel ka kuidas seal sularaha automaatidega lood on? Ehk kas võtsite siit raha kaasa või on kohapeal automaadid kenasti olemas? Kui suur võiks olla teenustasu? Poes kaardiga maksmine vist pole probl?

Oskab keegi soovitada ka näiteks tema meelest top5 "vaatamisväärsust" ? Kuhu tasuks kindlasti minna ja kuhu mitte?

Kadri_L  Ütle palun kust sa autot nii soodsa hinnaga rentida said? Läksite ka Leveli ga? Kui jah siis kuidas/millega saabumisel ööbimiskohta saite? Netist autorendi hindu vaadata.. siis kipub sinna 500eu kanti jääma 14päeva hind..

Me ostsime ära.. kunas plaanime samal päeval lennata kohe edasi Pariisist.. siis ajaliselt klappisid turvalise lendudevahelise ajaga vaid Finnairi lennud.. Airbaltic meie aegadega ei klappinud.. ja kuskil lennujaamas ööd ka veeta ei taha.. tagasi oleks saanud.. Balticuga samal päeval ,kuid minnes mitte..  sain Finnairiga eelmine nädal hinnaga 165eu nägu.. Tallinn-Pariis-Tartu 

No hind võiks olla kuni 800 nädal.. ehk 1600 2 nädalaks.. olen ise mõned juba välja valinud airdnbst, kuid ootasingi soovitust, ehk on keegi ise juba käinud ja oskab omast kogemusest rääkida/soovitada. - piirkonda/korterit/maja..  Kadri_L mis kuupäeval teil minek on? kas Pariisi piletid ka ostetud? Soetasin eile ise Finnairi kaudu edasi-tagasi piletid ära eile..

Palun andke infot, kus olete ööbinud saarel.. link ei teeks paha!

Nende 200eu piletitega kaasnebki vaid käsipagas..   põhipagas +150eu

meil plaan samuti samal päeval edasi lennata.. minek 10 märts.. Tallinn-Pariisi piletid veel ostmata..  Finnairiga lendate 5 märtsil Pariisi? Või on see osa teil veel lahtine?

Läheme ka märtsis 2019.. mis kuupäeval teil väljalend?  Sinna saab isegi ID kaardiga.. pole passigi tarvis.. samuti toimib Telia mobiilne internet ja kõned ilma lisatasudeta.. 

Ostsin eelmine nädal neilt 2 piletit kariibidele.. tegin broneeringu.. tasusin pangaülekandega.. avastasin siis ise, et pangaüleanne ei jõua kohale õigeks ajaks nende kontole, kunas oli nädalav ja seetõttu oleks nad automaatselt broneeringu ära tühistanud.. helistasin abiliini.. pühapäeval kell 23.30, leppisime kokku, et maksan "topelt" Visa Credit kaardiga.. peale kolmandat proovimist tunnistas süsteem mu kaarti ja sain piletite eest makstud ilma lisatasudeta..  Olin natuke mures algse pangaülekande pärast.. et huvitav kunas/kas selle raha tagasi saan.. aga oh üllatust.. juba järgmise päeval lõunapaiku oli kogu raha minu kontol tagasi.. ja broneering ilusti olemas.. seega minu poolt kiidusõnad.. kuigi reisini on veel aega..


Nüüd 2 päeva hiljem broneerisin sama kaardiga piletid tuttavatele.. kuid siis enam sama kaardiga ilma lisatasudeta maksta ei õnnestunud..

Kes ära käinud siis kirjutage ka mis hotellis olite ja kuidas rahule jäite.. samuti võiksite infot jagada, mis lennufirma/marsruut/lennuhind.

aitäh!

Jagatud MINIVANiga saab otse lennujaamast Koh Changi hotelli 650 bahti nägu..

2 nädalat 6000eu inimese kohta.. ütleme nii, et vägagi kallis koht, kuid mälestus kogu eluks..

kirjuge ka palun, kuidas siis oli?

Spice Hotel & Spa - Oskab keegi midagi head/halba kosta selle hotelli kohta? (Perepuhkus)

Sel juhul soovitan Koh Changile minna.. ilusa loodusega, rahulik ja super imeliste randadega saar.. Phuketiga ei anna võrrelda..

Külastasime 2017 detsembris Tais, broneerisin 3 hotelli.. kõik olid soodsaimad läbi hotels.com i

Nov lõpus olevat ka Phuketis kehvad ilmad olnud.. olime ise nov keskpaik-9dets Koh Changil.. temp koguaeg 30 ringis ja sadas vaid 1 kord öösel..

Ise ööbime siin:

https://en.tripadvisor.com.hk/Hotel_Review-g293916-d7176414-Reviews-or5-At_Residence_Suvarnabhumi-Bangkok.html

Lennujaama lähedal, hotellil ka transfeer (150 bahti) ja läheduses öömarket.. linna muidugi pikk maa..

Läheme 4 kesi järgmine nädal samuti Koh Changile.. broneerisin sama teenuse, mis luiterebane, kella 11sele väljumisele.. Sobitub hästi Finnairi saabumisajaga.

ise 22nov Koh Changile.. üks parimaid aegu saare külastamiseks.. soovitan!

Kui FInnairiga valida alguspunktiks Tallinn siis tuleb hind üldjuhul tunduvalt soodsam kui valda alguspunktiks Helsingi.. muidugi kui Helsingist mugavam startida siis võib ju vähe rohkem ka maksta.. hetkel maksab Tallinn-BKK 479eu Finnairil. Jutt Finnairist, kunas ise eelistan perega alati kiirelt kohale saada.. ja Finnairil korralikud ruumikad lennukid.. ehk igas asendis mugavam kui Turkishiga minna..