Esta1970

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

9 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tere, kas teile 5 dets, sobiks 63 aastase prouaga Sharmen Sheiki minna. Kõik on hinnas ja 5 tärni hotell.pakett on ostetud ja hind on 470 e.

Tere!!Oleks ka soov minna sügisel kuhugi reisile ja arutaks ikka koos läbi kuhu minna.Olen 55 aastane naine ja üksik.Ei ole ka pirtsutaja. Vaatasin siin Marokot,selline kokkamise teemaline.Vaatan veel,kes täpselt teeb aga arvan ,et vist oli ka Nikal.   

Tere!29 aug. on hea pakkumine Kreetale 349 euri.Aurinko kaudu.Kui soov kirjutage.

Tere!Olen huvitatud Itaaliasse minekust ,aga palun kirjutage esta1970@hot .ee

Tere! Kas te olete kedagi leidnud,sooviksin väga Itaaliasse.Ise olen N55.

Mul on kahjuks tervisega väikeseid probleeme ja ei taha eriti hotellis välja minna.Ma sain aru, et on 4 tärni hotell ja kõik toimib hotellis ,aga üllatus oli suur kui lugesin kommentaare ja tänu tervisele vahetan hotelli ära.Aga eestlased käige ära ja siis kirjutage sellest hotellist oma arvamus.See hotell on esimest korda eesti turul!

4 tärnist on asi ikka väga kaugel!

Mina sain 3 mai.Aga ma lugesin googlist kommentaare ja selle hotelli keskmine hinne on 2,7 ja seal saab jooke(kõiki) ainult söömise ajal ja vahepeal ei ole isegi puhast pudeli vett saada.Seal on saanud ka vähenõudlikud paraja peavalu.Nüüd mõtlen hoolega,mis teha!

Tere!!Mina vaatasin seda reisi ja olen huvitatud.Olen 54 aastane naine ja nimi on Lily.Vastake!Ma homme helistan sinna ja uurin täpsemalt selle reisi kohta,kuigi see reisifirma on väga tundmatu.

Olen käinud Sri Lanka reisil ja ole väga rahule jäänud korraldusega.

Kas kellelgi on midagi head ka öelda BergerReisi büroo kohta?On endal plaan minna ja nüüd olen ära hirmutatud.

Tripist on kindlam otsida,siis saad inimesega enne suhelda ja õpid natuke tundma ka.Minul sügisel pikem reis läbi reisibüroo ja kartin väga kaaslast,keda reisibüroo pakub.Nüüd leitsin tripist ja olen oma tulevase reisikaaslasega tutvunud ja olen rahul.

Kuidas on rannaolud Kalutara piirkonnas??