stent

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

7 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Eeee..Kui lend väljub hommikul kella 9 paiku, siis üheks võimaluseks on tulla eelmisel õhtul 22.30 tallinki peale , ööbida laevas ja hommikul kell 6 laevast väljuda.(Vaatasin just suvalist pakkumist, ööbimine koos sõiduga kahele oli 112€)Teine võimalus on tulla 22.30 laeva peale , väljuda laevast 00.30 ja siis sõita trammiga raudteejaama juurde ja sealt bussiga lennujaama. Selle tegevuse peale kulub umbes 1,5 tundi. Võimalus on kasutada ka rühma kained juhid helsingis ning umbes 30-40 euriga saada eestlase teenust kasutades mugavalt sadamast lennujaama.Kui aga lennujaamas ööbida ei taha, siis võimalik varasema soome tulla ning leida endale sobiv majutusasutus.Lisan siia ka võimalused raudteejaamast Vantaa lennujaama pääsemiseks:https://www.hsl.fi/en/timetables-and-routes/terminals/transport-links-helsinki-airportLaevapiletite vaatamiseks harva reisivale inimesele soovitan kasutada lehekülge www.laevapiletid.eeKui on lisaküsimusi, siis kirjutage postkasti :)

Ei mõista kohati, mis selle Egiptuse vastu on et ei tõmba. Kui lastega minna lihtsalt puhkama, siis Sharm El Sheikh on kindlasti hea variant kui veel korralikus AI hotellis olla. Kohati tundub nagu tahetakse võimatut. Sellised need ilmad talvel on siin lähedal ja kui aasiasse nädalaks minna ei taha, siis jäävadki vähesed variandid. Käisin ka Eilatis aastavahetusel, aga minu jaoks tundus uskumatult kallis see Iisrael. Pean just silmas sööke/jooke. Ja Eilatisse saamiseks peab kõigepealt Riiga sõitma, et sealt Wizzairiga odavalt saada. Seega, kui nutumüür ja Tel Aviv ja Surnumeri pole teemas, siis hea basseinipuhkuse saab Egiptuses.

Tervitus. 1) Sell aasta alguses sai mõned kuud seigeldud Indias, Sri lankal ja Tais. Suvel käisin Saksamaal tippkäsipalli vaatamas, Lätis ja Rootsis ning hetkel olen aastavahetust vastu võtmas Iiseaelis. Meeldivamaks sündmuseks märgiksin EV100 tähistamise Sri lankal.2) Otsustasin natukene tööd teha ning pikematele reisidele hetkel pileteid pole. Suveks on mõte minna nädalaks rhodosele ja kui tekib mingi huvitav pakkumine sügise poole, siis saab mõelda. Sport võtab oma osa ning aeg on piiratud. Samuti pean kasutama ära oma finnairi 200 eurise kinkekaardi nii et kusagile peab veel minema puhkana.3) Siia Iiseaeli saigi lennatud tänu wizzairi odavatele lennupiletitele.

Kas Sri lankal ka inimesi on 24.02.2018?

Veetsime elukaaslasega kaks nädalat põhja tais septembri alguses. Sai külastatud nii Chiang Maid , Paid kui ka Chiang Raid. Reaalselt jõuab kahe nädalaga kolm kohta kenasti läbi käia, aga kui peaks ajapuudus olema , siis soovitan Chiang Maid ja Paid külastada.

Tere. Olen gili t saarel ja vahetasin täna lõunal raha kursiga 15 820. Oli väike koht ja tüssata ei saanud. Peab lihtsalt rahulikult oma raha üle lugema.

Meie näiteks ei hakanud kõige odavamat võtma ja maksame 13 eurot öö eest hommikusöögiga. See teeb 6,5 euri nägu mis pole väga kallis. Tuba on puhas ja konditsioneer töötab , mis on põhiline :) kella neljane mossee lauö ka tuppa ei kostu ja saab rahulikult magada.

Käisime täna hommikul baturi otsas päikesetõusu vaatamas ja taamal paistis ka agung mis ei andnud märku,et purskama võiks hakata. Väike tossuke oli,aga see oli ka kõik. Kohalikud ka mega rahulikud :)

Tervitus. Elukaaslasega oleme sügisel minemas Vietnami avastama . Alustame Hanoist 18.09 ja Ho-Chi minhi peaks jõudma 13.10.

Meie kogemus boryspili lennujaamaga jääb 2016 aasta jaanuari algusesse, kui sai bangkoki +30 kraadisest soojast maandutud boryspili lennujaama kus õues oli -30 kraadi. Kahe lennu vahe oli umbes 8 tundi, otsustasime et lähme vaatame mis Kiievis toimub. Saime passi templid ja siis all koridoris oli meid muidugi ootamas hunnik autojuhte kes kõik tahtsid meid sõidutada kusagile. Kuna pusast ja dressipükstest paksemaid talveriideid meil kaasas polnud , siis otsustasime kiievi linna asemel leppisida boryspili ainsa kaubanduskeskusega jkus sai tutvuda kohaliku odava eluga. Enne lennujaama minekut tegime kohvikus veel borsi supi ja pelmeenid. Muidugi oleks tahtnud Kiievi linna näha, aga tundus olevat liiga karm nii väheste riietega minna.

Eile päeval kella 12 paiku ostsin viis ühe suuna piletit ja kõik toimis kenasti. Kasutasin chromet ja maksmiseks kasutasin soome nordea kaarti.

Tervitus. Lennupiletid olemas :) Loodame parimat ! 4.sept bangkokki ja 11.dets osakast tagasi.

Tere. Arvan, ei ole karta ja hotelli jõudes leiate kindlasti omale toredad reisikaaslased. Ise külastasime elukaaslasega aasta tagasi jõulude paiku sama hotelli ja saime kohe tuttavaks nelja inimesega, kellega siis järgmised 6 päeva lõbusalt koos aega veetsime :)