teeemant

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
9 postitust
18 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänan vastuste eest,Kus rajoonis Cancunis peatusite? 

Meie ostsime Finnairist otselend Helsinki-Bangkok. Majutuse võtsime Airbnbst, bookingust, agodast. Maandusime Bangkokis, edasi läksime siselennuga Phuketile ( seal väga kaua aega ei raiskaks, muidugi maitse asi), peatusime Karon beachil, Big Buddha tasuks kindlasti ära vaadata. Phuketilt edasi läksime praamiga PhiPhi saarele, see koht jäi meile kõige rohkem meelde, selline mõnusa vibega saar, ööbimise võtsime Viking Natures Resorti. Maya Bay, Monkey beach, snorgeldamine, tuleshowd, viewpoint- need kohad võiks läbi käia. Edasi läksime Krabile, Ao Nangi. Ilmselt järgmine kord minnes Ao Nangis enam ei peatuks ja peatuks hoopis Railay Beachil, seal ilusamad rannad, kuid tegevust vähem. Krabilt lendasime tagasi Bangkoki 2ks päevaks ja siis lendasime koju tagasi :) 

Phiphil Viking Natures Resort, olime traditional toas e kõige odavamas, ruumi pole küll aga resordi ala mega mõnus. Kui pidu iga õhtune eesmärk ja paadiga igapäev trippida ei viitsi siis soovitan linna jääda. Viking resort on linnast umbes 10 mintsa long tailiga. 

Nädal aega tagasi jõudsime just Küproselt Ayia Napast. Meile sattus muidugi vähe jama ilm, mis oli kohalikelegi üllatuseks. Petusime Napa Plaza hotellis, mis oli täpselt kesklinnas. Autorendi asemel võid näiteks rentida 3 rattalised elektri jalgrattad muidugi kaugele nendega ei jõua, päris paljud vurasid nendega seal ringi. Kindlasti soovitan Sea Cave'ides käia, meie käisime seal paaditripiga, paadi trippe pakutakse sadamas väga palju erinevaid. Water World veeparki ka soovitan sinna saab bussiga nuber 102 kui ma ei eksi ja kohe Ayia Napa keskusest. Kui ekstreemsused huvitavad siis soovitan Slingshoti teha lõbustuspargis. Nissi randa soovitan ka minna. Plaanisime alguses jeep safarile ka minna, aga kuna see tripp oleks kokku kestnud peaaegu terve päeva siis lõpuks loobusime sellest. Ja kui ööklubid huvitavad siis seal terve tänav neid täis, ise käisime Club Castles. Kui sinna jalutad siis kõik tulevad kohe meelitama, et kui sa nende kluppi tuled ja ostad ühe joogi siis saaad teistesse klubidesse tasuta, aga meie vähemalt ei pidanud kordagi ühegi sissepääsueest maksma, niiet ära lase ennast haneks tömmata :D Ayia Napa on suhtliselt väike linn, meie käisime veel ühe päeva Larnacas ringi. Mulle jättis Küpros hea mulje, plaanime kunagi tagasi minna aga ilmselt mitte Ayia Napasse. Ilusat reisi!

Jah just algusega soomest. Okei eks ma siis vaatan ja uurin. Aitähh

Kuna meil kellelgi pole lube, siis kuidas on rolleri rentimisega?

Aitähh

Kuidas ühendus larnacaga on?

Ja küsiks nende bungalode kohta, kas need ette bronnida või pigem kohapealt võtta?

Mõnda kokkuvõtliku Tai reisijuhti oskab öelda?

Hei! Mis arvate sellisest marsruudist Bangkok - Phuket -Phi Phi - Ko Samui - Bangkok? Kas on tehtav 2 nädalaga. Ei tahaks ennast ära ka väsitada puhkusega, aga samas ühe koha peal ka passida ei taha. Mida võtta või jätta?

Ja ma ei ootagi et keegi mulle reisi ette planeeriks, lihtsalt küsin abi mõne küsimuse puhul neilt inimestelt kellel on aega/tahtmist vastata.

Ma just seda mõtlengi et kas läheb liiga paljuks?

Olen nüüd natukene juba edasi uurinud. Tahaks alustuseks lennata bangkoki ja seal paar päeva veeta ja siis kas Phuketi või Krabile edasi ja sealt mõnele PhiPhi saarele. Kui valida kumbiki Phuketist või Krabist siis kumba valiksite? Kas 3 kohta 2 nädalaga on liiga palju läbi käia või vähe? Või üldse kohe lennata otse Phuketi või Krabile? Reisi eesmärk on näha palju ja päikest võtta.

Kuidas on seal ilmad novembrilõpus?

Aitähh teile :) Äkki keegi siiski teab hindade kohta midagi ka riietepoodides ja klubides