siretkr

Reisisell, liitus Tripiga 3 aastat tagasi. Tahab minna:
8 meeldimist
3 postitust / 29 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ehk siis 800 dalasi 4kesi Kamas Toursiga peaks olema igati ok või kuidas nende transport on? 

Mis hinnaga oleks ok saada kalastustripp, see krokodillide külastus(kas sissepääs on eraldi juurde või sisaldub hinnas). Kas ahve vaatama minekus on kavalam lihtsalt minna ja sissepääsu eest maksta ilma mingi kiidita? Kas see 5in1 tripp õigustab ennast ning mis on ok hind? 

Mind huvitab, palju on mõistlik maksta lennujaamast Senegambia hotelli saamiseks? Kuna tjäre tahtis saada 4 inimese eest 80+ eurot, siis ilmselt võtame takso. Aga kuidas takso hinnad on, et üle ei maksa?

arden25, minule öeldi, et Gambia nõuab ise sinna minnes kollapalaviku tegemist(seal resideeruv eestlane seda ütles), igatahes selle teeme ära, siis pole kuskil probleeme ja saab kenasti ka Senegali minna. Kas kaasa võttes tax freest alkoholi ostes keegi kontrollib reaalselt mitu pudelit mul on? Olen aru saanud, et kedagi ei huvita see. 

Aitäh freewalker :)

Kas sa oskaksid ka rääkida toitudest ja alkoholist? Kuidas kaasa võetav kogus on ja kas kangemat importalkoholi ka saab kohapealt osta või pigem mitte? 

freewalker igasugu kontaktid on teretulnud. Meil broneeritud Senegambia beach hotell ja olen aru saanud, et see on täiesti okei koht hinna/kvaliteedi suhtes. Sain ka ühe pidevalt seal paikneva Eesti naisega kontakti ning pakkus võimalust meile ümbrust näidata. Lastele viime kindlasti kingitusi kaasa ja riisi ostmise kohapealt oleme ka teadlikud. Võimalusel soovitati isegi kits osta perele, aga ma ei kujuta ette mis ta maksab. Vaktsiinidest peale kollapalaviku peaks midagi veel tegema või pole väga vajalik? Difteeria/teetanus ja hepatiiti mõtlen. Kuigi vist sääskede aeg väga pole, siis sain aru, et malaaria oht on aastaringselt. Ehk et kas peaks malaaria tablette võtma või sel ajal pole nii vajalik? 

No see 100-1500 nädalase reisi peale ühele inimesele tundub ikka liiga ulmeline.  Võrdlen varasemaid kulutusi hiljutistel reisidel, siis kahepeale kokku 1000 peaks olema vist rohkem kui küll. Aitäh Teet1 ja freewalker info eest. 


Natuke eespool räägiti pistikute adapteritest. Kas seal igal pool siis inglise omad? Peaks vahe adapter kaasas olema?

Kust teie Senegali tripi võtsite? 

Meil broneeritud 26.märts minek neljakesi. Ja siiani üritan leida reaalseid hindasid, mida seal käinud inimesed on maksnud erinevate trippide eest? Senegali safari, Gambia jõe tripp jms? Palju mõistlik on rahalist kulu nädalas arvestada inimese kohta?

Tõstan teemat. Meil mehega arvatavasti 26.märts plaan minna kui kellegil veel minek siis tore oleks kampa võtta :)

Tänud jagamast, tõesti väga hea video ning paneb paljuski mõtlema.

Kas teie kes te Tjäre kaudu käinud võtsite otse Soomest või reisieksperdist?  Just seetõttu uurin, et kuna on huvi minna siis reisieksperdiga saab tasuda reisi eest osadena, mis on nagu sobilikum. Olen võrrelnud ka otse Tjäre hifu ning mingit erilist vahet nagu pole. Tjärel on suurem hotelli valik. Teine küsimus, et kui oluline on võtta majutus koos mingi söögiga(olgu siis h/s või õ/s või all in. Et kui on söökideta, siis mis summa umbes läheb toidu peale, arvestades, et ei söö iga päev 3 korda päevas mitmekäigulisi eineid. 

Soovitan ka minna päevaks ookeanile vaalu ja delfiine vaatama(nende nägemine pole küll 100% kindel alati). Meie käisime ning see oli üks reisi tipphetki. Peale seda enam pole nõus ühtegi delfinaariumisse minema.

Meil ka messipakkumisega võetud sinna minek ning Eesti keelset tagasisidet pole kuskilt leidnud. Aga teades, et me ei istu 24/7 hotellis, siis usun et hinna osavuse tõttu pole väga mõtet isegi nuriseda. Ei ole ka niiväga pretensioonikas reisija. Kuna sul minek on?

Igatahes soovitan võtta auto, sest siis oled oma aja peremees. Teed on suurepärased ning liiklus täiesti normaalne.

Olime just seltskonnaga Jaanuari lõpus Hurghadas ning varasemalt käidud Sharmis. Võrdlusmoment on ikka päris kontrastne. Peate endale selgeks tegema, mida antud reisilt oodata soovite. Sharm on kordades puhtam kui Hurghada. Kui aga on soov saada vahetu kogemus kohalike elu-oluga, siis soovitan Hurghadat. Kärarikkad on mõlemas kohas. Snorgeldama/sukelduma siiski soovitan Sharmis minna, seal on reaalselt "kukud akvaariumisse" tunne.

Tänud alar. Seda teemat veel ei ole lugenud. Ise kaldun ka arvama, et midagi keerulist ei ole ning suu on peas, et kasvõi kuskilt küsida kui kahtlen.

Ei hakka uut teemat tegema. Kuna lähme mehega täiesti esmakordselt Türki, siis avastasin nüüd kahele edasi tagasi lennupiletid Antalyast Istanbuli ca 46 eurot ja plaanis oleks veeta päev Istanbulis. Siit ka küsimus, et kui keeruline on ühistranspordiga ise ennast vanalinna toimetada kui varem pole seal käinud ja Türgist suurt rohkem ei tea kui need teemad, mida siit olen läbi lapanud.

Aitäh, ma selle leidsin jah ise juba eelnevalt, aga just soovisin et âkki keegi "omadest" ka sõna sekka oskab öelda kuna seal on nii seinst seina need arvamused ning olen aru saanud, et päris tavaline on kui ameeriklased või inglased puhtalt mingite nõmeduste kritiseerimisega reitingut alla kisuvad

Kõige lihtsam helista neile ja lase juurde lisada, ütle, et netist ei oska :)

2013 Jõulud veetsime seal ja keegi meist viisat ei ostnud, olime 6-si ja tegime siinai viisa. See kehtib siinai poolsaarel ringi reisides, ehk siis Kairosse näiteks minna ei saaks sellega. Paadiga käisime ringi sõitmas ning ka sellel saarel, mis sharmist vaadates paistab. Tiran äkki oli nimeks, isegi telefonid läksid Saudi Araabia levisse kuna olime piirile nii lähedal.

Miks merily kommentaarid nüüd järsku kadunud on? Hakkas kartma? Miks küll kui ta enda jutu järgi aus on ja pole üldse firmaga seotud...

Üks umbluu kõik... meri.ly kui sa telefonile vastasid ja suhtlesid klientidega, siis sel hetkel olid sa endale võtnud koha firma esindajana. Oled sa juriidiliselt seotud või mitte, selles jamas oled sa samamoodi. Kogu see kamm on üks korralik tsirkus..ja seda kõike etendab see "firma" süütute inimeste arvelt. Üks asi on see KUI kannatajad saavad lahenduse, siis emotsionaalset kahju ei korva see nii kui nii.

Pole küll Reisiks Kaugele firmalt ühtegi piletit ostnud(õnneks) ja ei kavatse ka. Üldse hoidun igasuguste mitte tuntud firmadega asju ajada(pigem ostan otse lennufirmalt), aga no sellist häma mis nendes salvestistest kuulda oli annab otsida. Trpk, sul peavad raudsed närvid olema, ma oleks ammu sellised vardasse ajanud. Uskumatu. Loodan, et annad asjade käigust edaspidi teada, kui saate reisile või rahad tagasi.

Kas keegi oskab öelda kuidas Tais liikudes tel. interneti sisse saaks? Kas ainus võimalus kasutada wifi jms netikohti?

kuidas seal tänavalt ostedud toitude suhtes kõht käitub. Kas tervisehädad seal kerged tulema?