siretkr

Reisisell, liitus Tripiga 3 aastat tagasi. Tahab minna:
7 meeldimist
3 postitust / 21 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tänud jagamast, tõesti väga hea video ning paneb paljuski mõtlema.

Kas teie kes te Tjäre kaudu käinud võtsite otse Soomest või reisieksperdist?  Just seetõttu uurin, et kuna on huvi minna siis reisieksperdiga saab tasuda reisi eest osadena, mis on nagu sobilikum. Olen võrrelnud ka otse Tjäre hifu ning mingit erilist vahet nagu pole. Tjärel on suurem hotelli valik. Teine küsimus, et kui oluline on võtta majutus koos mingi söögiga(olgu siis h/s või õ/s või all in. Et kui on söökideta, siis mis summa umbes läheb toidu peale, arvestades, et ei söö iga päev 3 korda päevas mitmekäigulisi eineid. 

Soovitan ka minna päevaks ookeanile vaalu ja delfiine vaatama(nende nägemine pole küll 100% kindel alati). Meie käisime ning see oli üks reisi tipphetki. Peale seda enam pole nõus ühtegi delfinaariumisse minema.

Meil ka messipakkumisega võetud sinna minek ning Eesti keelset tagasisidet pole kuskilt leidnud. Aga teades, et me ei istu 24/7 hotellis, siis usun et hinna osavuse tõttu pole väga mõtet isegi nuriseda. Ei ole ka niiväga pretensioonikas reisija. Kuna sul minek on?

Igatahes soovitan võtta auto, sest siis oled oma aja peremees. Teed on suurepärased ning liiklus täiesti normaalne.

Olime just seltskonnaga Jaanuari lõpus Hurghadas ning varasemalt käidud Sharmis. Võrdlusmoment on ikka päris kontrastne. Peate endale selgeks tegema, mida antud reisilt oodata soovite. Sharm on kordades puhtam kui Hurghada. Kui aga on soov saada vahetu kogemus kohalike elu-oluga, siis soovitan Hurghadat. Kärarikkad on mõlemas kohas. Snorgeldama/sukelduma siiski soovitan Sharmis minna, seal on reaalselt "kukud akvaariumisse" tunne.

Tänud alar. Seda teemat veel ei ole lugenud. Ise kaldun ka arvama, et midagi keerulist ei ole ning suu on peas, et kasvõi kuskilt küsida kui kahtlen.

Ei hakka uut teemat tegema. Kuna lähme mehega täiesti esmakordselt Türki, siis avastasin nüüd kahele edasi tagasi lennupiletid Antalyast Istanbuli ca 46 eurot ja plaanis oleks veeta päev Istanbulis. Siit ka küsimus, et kui keeruline on ühistranspordiga ise ennast vanalinna toimetada kui varem pole seal käinud ja Türgist suurt rohkem ei tea kui need teemad, mida siit olen läbi lapanud.

Aitäh, ma selle leidsin jah ise juba eelnevalt, aga just soovisin et âkki keegi "omadest" ka sõna sekka oskab öelda kuna seal on nii seinst seina need arvamused ning olen aru saanud, et päris tavaline on kui ameeriklased või inglased puhtalt mingite nõmeduste kritiseerimisega reitingut alla kisuvad

Kõige lihtsam helista neile ja lase juurde lisada, ütle, et netist ei oska :)

2013 Jõulud veetsime seal ja keegi meist viisat ei ostnud, olime 6-si ja tegime siinai viisa. See kehtib siinai poolsaarel ringi reisides, ehk siis Kairosse näiteks minna ei saaks sellega. Paadiga käisime ringi sõitmas ning ka sellel saarel, mis sharmist vaadates paistab. Tiran äkki oli nimeks, isegi telefonid läksid Saudi Araabia levisse kuna olime piirile nii lähedal.

Miks merily kommentaarid nüüd järsku kadunud on? Hakkas kartma? Miks küll kui ta enda jutu järgi aus on ja pole üldse firmaga seotud...

Üks umbluu kõik... meri.ly kui sa telefonile vastasid ja suhtlesid klientidega, siis sel hetkel olid sa endale võtnud koha firma esindajana. Oled sa juriidiliselt seotud või mitte, selles jamas oled sa samamoodi. Kogu see kamm on üks korralik tsirkus..ja seda kõike etendab see "firma" süütute inimeste arvelt. Üks asi on see KUI kannatajad saavad lahenduse, siis emotsionaalset kahju ei korva see nii kui nii.

Pole küll Reisiks Kaugele firmalt ühtegi piletit ostnud(õnneks) ja ei kavatse ka. Üldse hoidun igasuguste mitte tuntud firmadega asju ajada(pigem ostan otse lennufirmalt), aga no sellist häma mis nendes salvestistest kuulda oli annab otsida. Trpk, sul peavad raudsed närvid olema, ma oleks ammu sellised vardasse ajanud. Uskumatu. Loodan, et annad asjade käigust edaspidi teada, kui saate reisile või rahad tagasi.

Kas keegi oskab öelda kuidas Tais liikudes tel. interneti sisse saaks? Kas ainus võimalus kasutada wifi jms netikohti?

kuidas seal tänavalt ostedud toitude suhtes kõht käitub. Kas tervisehädad seal kerged tulema?

Natuke kahtlane tundub see... ei taha solvata, vabandused, aga mis eesmärgil sul neid tarvis on?

Aitäh poegkaru, panin selle koha omale kirja. Tundub tõesti väga positiivne koht :)

Lennu võtaks Bangkokki või Phuketisse.. edasi liiguks rohkem erinevatel saartel ringi. Siiani need majakesed, mis netis olen leidnud tunduvad suhteliselt heade hindadega, sellep küsisingi, et kas kohe bronnida või saab kohapealt veel soodsamalt. Kõik ööbimiskohad alati ei pea kohe rannas asuma kindlasti(eelistaks muidugi randa), aga mida lähemal seda parem.Krabi kandis leidsin bangalod 400-600 bahti ringis. saared veel uurimisel,tuleb ka kindlasti ülevaade teha selle kohta mida näha tahame, siis saab kindlamalt otsustada(üldiselt üritan hoida kava vaba ja reisi käigus otsustada). Kindlasti tahame ära käia Pattayas.

Tere, olen uus Trip.ee-s ning planeerime ka esmakordset Tai reisi. Ainuke mis on hetkel kindel juba, et ei taha hotellides peatuda vaid pigem otsin rannamajakesi. Nagu aru olen saanud, siis paljud soovitavad kohapealt otsida? Kas netist broneerides tuleb hinnavahe väga suur? Planeerime vähemalt kolmenädalast reisi oktoobi-novembri kuus(olenevalt kunaseks hea hinnaga lennupiletid leiame).